COMPASS FM

Професійні послуги управління нерухомістю та технічного обслуговування, підняття загального рівня стандартів ринку і фасиліті-менеджменту України.

Почавши свою діяльність в 2001 році, компанія пройшла довгий шлях розвитку і придбала колосальний досвід в управлінні нерухомістю, беззаперечний статус лідера і репутацію надійного ділового партнера.

В 2007 році компанія взяла в управління перший великий об’єкт комерційної нерухомості – бізнес-центр COMPASS FM (клас В +) і, продемонструвала значне збільшення обсягу контрактів і виконаних робіт. 

2013 – 2014 роки – створення компанії COMPASS FM і вихід на передові позиції: послуги з управління нерухомістю та технічного обслуговування надаються в 24 регіонах нашої країни. В цей же час компанія увійшла до списку “Топ-8 найбільш затребуваних керуючих компаній України”, чому посприяло запровадження нової системи контролю, що дозволяє одночасно керувати більш ніж 400 об’єктами нерухомості площею понад 100 тисяч кв. м.

 В даний час компанія є членом Європейської бізнес-асоціації та, не зупиняючись на досягнутих цілях, продовжує розвиток нових напрямків діяльності.