В квітневому числі авторської колонки експерт Octava Capital зокрема звертає увагу на затвердження Урядом України Національної економічної стратегії до 2030 року, прийняття закону «Про інвестиційних нянь» та підвищення облікової ставки НБУ.
«Загалом, як бачимо, перший квартал 2021 року видався надзвичайно динамічним з огляду на анонсовані зміни у законодавчому полі, що матимуть потужний вплив на фінансово-економічний сектор України. Ми зафіксували тільки десять найбільш гучних нововведень, насправді їх було набагато більше.
Як впливатимуть ці нововведення на діяльність підприємств реального сектору економіки, та чи дійсно дані важелі нададуть позитивну рушійну силу інвестиційній привабливості України, покаже час.
Натомість від початку року підприємства нашої групи компаній вже зараз відчули невеликі коливання споживчого попиту у напрямку зниження. «Гроші люблять тишу», і гучні заяви можновладців, навіть зроблені у вірному напрямку, здебільшого, шокують економіку і країни в цілому, і кожного конкретного підприємства зокрема.
Тож, з огляду на те, що від початку квітня, продовжуючи слідкувати за головними новинами фінансово-економічного сектору України, ми бачимо лише зростання кількості неоднозначних заяв можновладців та анонсування наступних великих змін щодо умов ведення господарської діяльності в Україні підприємствами різних галузей економіки, – протягом року можна очікувати лише прискорення падіння економічної активності в країні та значного зниження ВВП України в цілому» – йдеться у колонці експерта Octava Capital.
Повну версію матеріалу читайте на сторінках Mind.ua https://bit.ly/2PDnu1J