Skip to content Skip to footer
OCTAVA CAPITAL

Інвестуємо в технологічні стартапи, сервісні та виробничі бізнеси в Україні та світі з 1990 року

Ключові інтереси Октава Капітал спрямовано на ІТ-сферу: кібербезпеку, криптографію, системну інтеграцію, дистрибуцію, послуги.
В корпоративному портфелі Октава Капітал представлені компанії, що працюють у сфері консалтингу, юриспруденції, управління нерухомістю, «зеленої архітектури».

Завдяки команді професіоналів вже 30 років Октава Капітал допомагає Вашим активам працювати та нарощувати ринкову вартість, впроваджуючи весь потенціал антикризового управління та масштабування.

OCTAVA CAPITAL

Наші пріоритети у 2021-2025 роках

OCTAVA CAPITAL

Інвестиції

Octava Capital надає стейкхолдерам надійні та інноваційні інвестиційні можливості. Octava Capital — ваш надійний партнер у світі інвестицій, де досвід, візія та відданість об'єднуються для досягнення великих успіхів.

Наша компанія пропонує інноваційні можливості для інвестування, враховуючи соціальну відповідальність та потреби сучасного ринку. Octava Capital — ваш партнер у будівництві стійкого майбутнього.

OCTAVA CAPITAL

Як ми обираємо проекти

OCTAVA CAPITAL

Корпоративна етика та комплаєнс політика

У Групі компаній діє Кодекс  корпоративного управління та  Глобальний кодекс корпоративної  поведінки. Створення та розвиток  ефективної системи корпоративного  управління починаємо із дотримання  кодексів усіма компаніями Групи, для  виведення на рівень національного,  потім і міжнародного лідерства.

OCTAVA CAPITAL

Наші партнери

НАШІ ДЕРЖАВНІ ПАРТНЕРИ
НАШІ ГЛОБАЛЬНІ ПАРТНЕРИ
Octava CAPITAL

Зв'язатися з нами