Skip to content Skip to footer
GEX_2643_R

Лідер інвестиційного ринку України

OCTAVA CAPITAL

Про нас

Октава Капітал інвестує у розвиток великої кількості українських проектів та компаній зокрема – Avtor, Octava Defence, Megatrade, Accord group, Compass FM, MegaPlant, Nota Group, тощо.

Октава Капітал - візіонер, який активно підтримує вектор ESG, експерт з інвестиційної діяльності на українському та міжнародному ринках. Сьогодні інвестиційний портфель Октава Капітал відкритий та продовжує доповнюватись новими активами.

0+
Років у інвестиціях
0+
Компанії під управлінням
0+
Млрд. $ щорічний оборот групи
0
Співробітників компанії
OCTAVA CAPITAL

В компанії Октава Капітал впроваджено систему корпоративного управління активами через комітети. Кожен з комітетів встановлює єдині стандарти, методики і практики в своїй галузі, виконує функцію консультативно-дієвого органу та здійснює загальну координацію системи управління портфелем активів у цілому, а також кожного бізнесу окремо.

 

OCTAVA CAPITAL

Інвестиції

Інвестиції від Октава Капітал – це реальна можливість для кожного бізнесу в Україні отримати максимальну долю ринку та наш внесок в розбудову сильної й незалежної України!

OCTAVA CAPITAL

Керівництво холдингу

ЗАСНОВНИК І ГОЛОВА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ОКТАВА КАПІТАЛ

ОЛЕКСАНДР
КАРДАКОВ

Коли мене запитують, що потрібно аби побудувати великий та успішний ІТ-бізнес в Україні, я завжди відповідаю, що тільки власне бажання та команда професіоналів.
Без помилок успіху не буває. Потрібні лише сили і бажання реалізувати свою ідею та рухатися далі. Якщо ви прагнете рухатися саме таким шляхом зі мною, приєднуйтеся до групи найбільшого технологічного бізнесу в Україні.

ВСЕ БУДЕ ТЕСН — ВСЕ
БУДЕ УКРАЇНА!

ТЕТЯНА
АНДРІАНОВА

СЕО, ГОЛОВА КОМІТЕТУ
З КОРПОРАТИВНОЇ БЕЗПЕКИ

ДМИТРО
РИБАЛЬЧЕНКО

СFO, ГОЛОВА ФІНАНСОВО-
АУДИТОРСЬКОГО КОМІТЕТУ

ОЛЕКСАНДР
АТАМАНЕНКО

СIO, ГОЛОВА КОМІТЕТУ
ІНФОРМЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

СЕРГІЙ
ГАРБАР

КЕРІВНИК
ІНВЕСТИЦІЙНОГО НАПРЯМКУ

АНАСТАСІЯ
БРАТКОВА

CHIEF REPUTATION OFFICER