Про нас

Головна / Про нас

 

Октава Капітал — це українська компанія, активи якої диверсифіковані в різних секторах економіки. Ключові інтереси зосереджені в сфері IT: дистрибуція, криптографія, системна інтеграція, послуги. Крім того, у корпоративному портфелі представлені також компанії, що працюють у сфері консалтингу, управління нерухомістю, бізнес-туризму та інше.

Октава Капітал представлена на ринку України багатьма компаніями, у тому числі: Avtor, Octava Cyber Defence, Megatrade, Accord Group, Compass FM, Travel Centre TRIME, MegaPlant, Nota Group та інш. Також ще у 2000 році було засновано телекомунікаційну компанію Datagroup. За цей час Datagroup стала одним з лідерів на ринку телеком операторів України. Динамічна капіталізація компанії дозволила успішно продати її частку та залишитися у статусі міноритарного акціонера.

Наші бізнеси — це підприємства, що генерують стабільний дохід компанії. Лише за 2018-й рік загальна виручка групи склала 2,1 мільярди гривень.

На сьогодні, компанія Октава Капітал є одним з найбільших інвесторів в інформаційну безпеку України. Інвестувавши в створення проекту Октава Кіберзахист понад $ 1 млн, Октава Капітал закріпила за собою першість у сфері кібер- та інформаційної безпеки країни.

Вже багато років Октава Капітал є невід’ємною частиною профільних бізнес-асоціацій. Зокрема, тісно співпрацює з Європейською Бізнес Асоціацією (EBA) та Digital асоціацією (DA). Однією з перших, на вітчизняному ринку, компанією було апробовано та імплементовано комплаєнс-функції. Це рішення дозволило суттєво удосконалити функцію забезпечення відповідності законодавству, розподілити зони відповідальності з управлінням ризиками та систематизувало внутрішній контроль і аудит.

Пріоритетом і надалі залишається розвиток інноваційних і технологічних бізнесів, що вже стали драйверами зростання для групи. Особливу увагу також спрямовано на впровадження передових антикорупційних корпоративних практик. В компанії переконані, що розвиток цих сфер стане одним із передумов стійкого й динамічного розвитку всієї економіки України. Це і є одним із головних пріоритетів для Октава Капітал.

При цьому, стратегія команди спрямована на ефективне управління диверсифікованим портфелем інвестицій, з метою збільшення його вартості в довгостроковій перспективі. Втім ефективність роботи команда вимірює не лише фінансовими показниками, а й позитивною репутацією компанії на ринках, де вона присутня. Тому навіть в періоди криз Октава Капітал асоціювалася з надійністю та відповідальністю.

 

 

В компанії Октава Капітал впроваджено систему корпоративного управління активами через комітети. Кожен з комітетів встановлює єдині стандарти, методики і практики в своїй галузі, виконує функцію консультативно-дієвого органу та здійснює загальну координацію системи управління портфелем активів у цілому, а також кожного бізнесу окремо.

Фінанси і аудит

Корпоративна безпека

Управління проектами

Управління персоналом

АКЦІОНЕР

ГОЛОВА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ “ОКТАВА КАПІТАЛ”

ОЛЕКСАНДР КАРДАКОВ:

“Бренд нашої компанії широко відомий в українському бізнес-середовищі вже понад 25 років. Для багатьох фахівців він є знаком якості у сфері ІТ, дистрибуції, криптографії, системної інтеграції та багатьох інших сферах. Ми постійно працюємо над удосконаленням наших бізнес-процесів та алгоритмів роботи. Така стратегія забезпечує перманентний ріст активів компанії та їх капіталізацію. Наші бізнеси — це підприємства, що генерують стабільний дохід. Компанія “Октава Капітал” завжди відкрита до співпраці та готова до нових інноваційних та сміливих проектів”.

МЕНЕДЖМЕНТ

ТЕТЯНА АНДРІАНОВА

ТЕТЯНА АНДРІАНОВА

СЕО, ГОЛОВА КОМІТЕТУ З КОРПОРАТИВНОЇ БЕЗПЕКИ

Тетяна Андріанова — юрист, провідний фахівець у сфері корпоративного управління, побудови структур, злиттів та поглинань, а також у питаннях управління і реструктуризації портфелів активів, з 18-річним релевантним досвідом.

ДМИТРО РИБАЛЬЧЕНКО

ДМИТРО РИБАЛЬЧЕНКО

СFO, ГОЛОВА ФІНАНСОВО-АУДИТОРСЬКОГО КОМІТЕТУ

Дмитро Рибальченко — провідний фінансовий менеджер, має 17-річний досвід роботи в якості спеціаліста по зовнішньому і внутрішньому аудиту, розробці схем податкового планування, управління фінансами і фінансовими службами.

ОЛЕКСАНДР АТАМАНЕНКО

ОЛЕКСАНДР АТАМАНЕНКО

CISO, ГОЛОВА КОМІТЕТУ ІНФОРМЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

Олександр Атаманенко – провідний фахівець з інформаційної безпеки. Має більш ніж 20-ти річний досвід роботи в телекомунікаціях та ІТ.

Кожен з комітетів встановлює єдині стандарти, методики і практики в своїй галузі, виконує функцію консультативно-дієвого органу та здійснює загальну координацію системи управління портфелем активів у цілому, а також кожного бізнесу окремо.

КОМПАНІЇ ГРУПИ