Skip to content Skip to footer
team_kardakov

ОЛЕКСАНДР КАРДАКОВ ЗАСНОВНИК І ГОЛОВА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ОКТАВА КАПІТАЛ

“Щоб розвиватися навіть у важкі періоди, голова компанії повинен мислити інноваційно та займати проактивну позицію. Завдання інноваційного лідера — знайти перспективні напрямки для інвестицій і підібрати людей, які зможуть реалізувати стратегію розвитку,” -
Олександр Кардаков

OCTAVA CAPITAL

Наші активи

ГРУПИ КОМПАНІЇ

АВТОР

ТОВ «АВТОР» є одним з провідних розробників продуктів і рішень в області криптографічного захисту інформації (КЗІ), в тому числі і з використанням електронного цифрового підпису. Продукти компанії мають позитивні експертні висновки Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації Україні.

ТОВ «АВТОР» об'єднує висококваліфікованих фахівців в області інформаційної безпеки, які протягом 20 останніх років займаються розробкою і впровадженням апаратно-програмних засобів криптографічного захисту.

Компанія «АВТОР» створює і впроваджує надійні комплексні рішення на основі смарт-карт технологій «УкрКОС®», пред'являючи жорсткі вимоги до системи захисту корпоративної інформаційної системи (КІС) сучасної компанії, основними з яких є комплексність, інтегрованість, адекватність фінансових витрат, легітимність, керованість, масштабованість і стійкість до відмов.

ГРУПИ КОМПАНІЇ

МЕГАТРЕЙД

«Мегатрейд» — один з найбільших українських проєктних дистрибʼюторів із 27-річним досвідом, що забезпечує комплексне постачання, всебічну технічну підтримку обладнання та програмного забезпечення для понад 50 світових вендорів на всіх етапах реалізації проєкту, а також сервісну підтримку широкого спектра обладнання.

Основними продуктовими напрямами компанії є:

  • IT обладнання для інфраструктурних і телекомунікаційних проектів;
  • ПЗ для бізнесу та хмар;
  • рішення з електронезалежності;
  • виробниче друкарське та післядрукарське обладнання;
  • високотехнологічні рішення та інструменти;
  • рішення, обладнання та форма для військових та силових структур.

«Мегатрейд» є офіційним дистриб’ютором в Україні провідних світових IT-виробників: Acronis, AEM, Anker, Asustor, Aten, Atos, Automation Anywhere, Belden, Bluetti, Choetech, Cisco, Cognyte, Conteg, Delta, Edizon, Elinta Charge, Emsisoft, EnGenius, FS Group, Grafcut, Gucbir генератор, IDentyTech, Iecho, Image Access, Intec Prining Solutions, Klein Tools, Lande, Microsoft, MLV, Mohr, Morgana, NetApp, Nextron Systems, NVent Schroff, PacketLight Networks, Panduit, Parrot Wireless, Pentax, Planet, Plockmatic Group, Reblaze, Ricoh, Ruckus, Simon, Smartoptics, Smiddle, Synology, Tauler, Teltonika, Uchida, Valiani, ZoomCharts тощо.

ГРУПИ КОМПАНІЇ

ACCORD GROUP

Accord Group - українська компанія, яка допомагає замовникам відповідати вимогам цифрового світу.

Специфіка компанії полягає в галузевій експертизі, індивідуальному підході і технологічних інноваціях, затребуваних у фінансовій сфері.

Клієнти Акорд груп цінують ефективність своїх інвестицій, уникають недешевих помилок, мінімізують ризики та випереджають конкурентів.
Команда Accord Group вже понад 10 років успішно надає професійні послуги будь-якої складності для банківського сектору.

ГРУПИ КОМПАНІЇ

NOTA GROUP

Команда професіоналів, що займаються комплексним обслуговуванням бек-офісу бізнесу: фінансові та бухгалтерські послуги, юридичне супроводження, кадровий супровід та HR, управлінський консалтинг та комплаенс-менеджмент.

Фахівці працюють над комплексним правовим і фінансовим обслуговуванням підприємств і приватних осіб.

Компанія пропонує індивідуальні рішення для бізнесу щодо масштабування, розвитку та трансформації.

Ключові цінності Nota Group: репутація, досвід та професіоналізм, конфіденційність, робота на результат, чесність, комфорт і спокій, індивідуальний підхід й гарантія якості.
Nota Group та її експертів регулярно відзначають авторитетні дослідження та рейтинги як лідерів консалтингового й аутсорсингового ринку.

ГРУПИ КОМПАНІЇ

OCTAVA DEFENCE

Оператор, що надає керовані сервіси кібербезпеки. Найсучасніші рішення щодо забезпечення кібербезпеки за моделлю підписки, без необхідності великих стартових капіталовкладень.

Компанія Octava Defence має в своєму розпорядженні штат кваліфікованих профільних фахівців із черговою зміною операторів, що забезпечують цілодобовий моніторинг і реагування на виявлені інциденти.

Спектр пропонованих керованих сервісів кібербезпеки широкий: фільтрація веб-трафіку, анти-СПАМ, безпечний віддалений доступ для співробітників і підрядників (managed VPN) і багато іншого.

ГРУПИ КОМПАНІЇ

COMPASS FM

Професійні послуги управління нерухомістю та технічного обслуговування, підняття загального рівня стандартів ринку і фасиліті-менеджменту України.
Почавши свою діяльність в 2001 році, компанія пройшла довгий шлях розвитку і придбала колосальний досвід в управлінні нерухомістю, беззаперечний статус лідера і репутацію надійного ділового партнера.

2013 – 2014 роки – створення компанії COMPASS FM і вихід на передові позиції: послуги з управління нерухомістю та технічного обслуговування надаються в 24 регіонах нашої країни. В цей же час компанія увійшла до списку “Топ-8 найбільш затребуваних керуючих компаній України”, чому сприяло запровадження нової системи контролю, що дозволяє одночасно керувати більш ніж 400 об’єктами нерухомості площею понад 100 тисяч кв. м.

В даний час компанія є членом Європейської бізнес-асоціації та, не зупиняючись на досягнутих цілях, продовжує розвиток нових напрямків діяльності.

ГРУПИ КОМПАНІЇ

COMPASS ENGINEERING

Compass Engineering — експерт з інженерної та ІТ-інфраструктури.

Компанія володіє високими компетенціями в області інженерних рішень та інформаційних технологій. Пропонує своїм клієнтам широку лінійку продуктів та послуг спрямованих на підвищення ефективності роботи.

Професійні фахівці, які мають багаторічний успішний досвід роботи в проектуванні, реалізації та сервісній підтримці проектів різної складності – основа компанії, запорука успіху та професіоналізму команди.

Обладнання та рішення від провідних світових виробників дозволяє компанії забезпечувати високу якість, гарантію і сервіс, поставленого обладнання, програмного забезпечення та реалізованих проєктів.

ГРУПИ КОМПАНІЇ

MEGAPLANT

MegaPlant - експерт в озелененні, заснований у 2006 році в Київській області (Фастівський р-н, с.Триліси).
Загальна площа розплідника складає 200 Га. Спеціалізується на власному виробництві туй, самшитів, різноманітних листяних і хвойних дерев та кущів.

Найбільший в Україні промисловий розсадник рослин відкритого грунту. Широкий асортимент декоративно-листяних і хвойних рослин. Посадковий матеріал завозиться з кращих розплідників Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Італії, Польщі.

ГРУПИ КОМПАНІЇ

WM.GROUP

Команда експертів-однодумців що мають за плечима досвід створення інформаційних систем у сфері ІТ.
WM.GROUP готові запропонувати ІНШУ консалтингову модель реалізації ІТ-проектів у форматі "IT Integrator As a Service".

Компанія на займається продажем "ЗАЛІЗА", їхня мета – забезпечити замовників усіма необхідними інструментами для впровадження ІТ і отримання ними бізнес-цінності від використання сучасних технологій.

WM.GROUP пропонує:
- Консалтинг в області створення інформаційних систем.
- Послуги в області пост-гарантійного супроводу.
- Послугу супроводу закупівель в сфері ІТ.

OCTAVA CAPITAL

Актуальні новини групи