Skip to content Skip to footer

Haшi ESG цiннocтi

Як відповідальна Група компаній, ми прагнемо зменшити негативний вплив на навколишнє середовище та покращити довкілля. Ми відчуваємо соціальну відповідальність, слідуємо суспільним потребам та допомагаємо наближати перемогу волонтерством та подоланням наслідків війни.

Група компаній Октава відкрита і демонструє прозорість фінансової звітності, відкритість перед партнерами та акціонерами. Ми ефективно впроваджуємо професійні стандарти, програми кадрового резерву, маємо централізовану модель системи управління ризиками та внутрішнього контролю. Дотримуємося політики в галузі інформаційної безпеки, антикорупційної політики, кодексів ділової та корпоративної етики. Впроваджуємо навчання та можливості розвитку для працівників. Сповідуємо та популяризуємо серед партнерів міжнародні стандарти культури ведення бізнесу.

Структура проєктів

ESG

Environmental (ECO заходи з покращення та підтримки навколишнього середовища)

Наш вплив на навколишнє середовище та довкілля та активності з мінімізації наслідків цього впливу.

«Octava Capital» першою впровадила ініціативу повоєнного озеленення міст і територій, які постраждали внаслідок російської агресії - «Post War Greening». Цей проєкт вже зараз є важливою складовою повоєнного відновлення країни, адже його учасники та партнери підтримують екологію та відновлюють зелені зони.

«MegaPlant» та «Octava Capital» сприяють висадці парків та алей протягом року аби консолідувати екологічно свідоме суспільство, об'єднавши бізнес, владу, громадськість та ЗМІ навколо природоохоронної, екологічної тематики.

Розширюючи екологічну свідомість та активність працівників традиційно беремо участь у Всесвітніх ініціативах - Дня довкілля та Дня прибирання, проводимо екологічні акції з озеленення та приєднуємося до глобальних ініціатив як Greening of the Planet, зменшуємо вплив на довкілля та беремо участь в ініціативах «Батарейки здавайтесь» та, «Цифрове прибирання».

«WM Group» - ініціатор запровадження систем комплексного екологічного моніторингу (СКЕМ) для територій, де велися бойові дії. Проєкт передбачає розробку та передачу СКЕМ за кошти донорів до ОТГ України.

Social (edu - проєкти, волонтерські активності, пов’язані з подоланням наслідків війни та допомозі ЗСУ)

Допомога військовим співробітникам, збори на ЗСУ, взаємодія з благодійними фондами-партнерами, юридична допомога постраждалим від війни та військовим, а також освітня та просвітницька діяльність.

За ініціативи «Nota Group» відкрито гарячу лінію для звернення підприємців щодо функціонування бізнесу. Nota Group частина всеукраїнського проєкту волонтерського об’єднання «Адвокати ЗСУ» (Lawyers of the Armed Forces of Ukraine) із надання безоплатної правової допомоги для військовослужбовців. «Nota Group» спільно із волонтерською платформою для тих, хто втратив своє житло внаслідок військової агресії росії «Поверни Своє» допомагають знайти відповіді на питання, які турбують власників пошкодженої або зруйнованої нерухомості під час війни.

«Octava Capital», «Megatrade», «Nota Group», «Accord Group», «АВТОР», «Compass Engineering», «Octava Defence» та «MegaPlant» спільно з Волонтерським Фондом Dream Ukraine (ГО ІСІР) започаткували проєкт «Червона калина» з метою збору донатів на спальники, термобілизну, засоби обігріву та інше необхідне для наших захисників і захисниць. Унікальні дизайнерські значки «Червона калина», створені відомою художницею Ліліт Саркісян Lilit Art Store обмеженим накладом лише у 200 одиниць, стали гарантованим донатом для військових.

«Accord group» - системна підтримка діяльності БО БФ «Фонд освітніх ініціатив» у напрямку популяризації та впровадженні освітніх STEM-хабів, в т.ч. в якості «пунктів незламності», центрів ментального здоров’я, центрів реінтеграції ветеранів та ВПО, зокрема коштом міжнародних грантів, партнерів та фондів. (IT-освіта, підприємницька культура, молодіжна та освітня політики.

«Avtor», «Octava Defence» спільно з Асоціацією Digital Ukraine та її учасниками – організовують та проводять онлайн-практикуми для підприємств та організацій з кіберзахисту та інформаційного захисту інформаційних систем діючих підприємств та організацій України.

«Octava Defence» - впровадила та розвиває курс профорієнтації з кібербезпеки для дорослих «Cyber Cyborgs Ukraine» (CCU). Це - серія безоплатних ввідних онлайн та офлайн лекцій від фахівців ТОВ «Octava Defence» для ветеранів та ВПО в партнерстві з ВНЗ України, що готують фахівців за спеціальністю "Кібербезпека» з подальшим стажуванням та можливістю працевлаштування до компаній-учасниць Асоціації CISO.

Governance (управлінський контекст, розвиток global ethic та корпоративної культури)

Корпоративний Комплаєнс, розвиток та впровадження в Україні міжнародної культури ведення бізнесу.

На підприємствах групи компаній Октава Капітал у 2022 - 2023 роках збережено 100 % робочих місць. Працівники компанії та їхні родини, які втратили житло, переїхали в інші регіони України або за кордон, отримують психологічну допомогу.

Всі компанії Групи впровадили корпоративний комплаєнс, кодекс етики, антикорупційну політику. Створення та розвиток ефективної системи корпоративного управління починається із дотримання кодексів усіма компаніями Групи, для виведення на рівень національного, потім і міжнародного лідерства.

Кібербезпека та Military Tech

Власні інноваційні продукти оборонної сфери, підтримка молодих інженерів, науковців та винахідників, взаємодія з КПІ та іншими молодими розробниками.

Голова Наглядової Ради компанії «Octava Capital», засновник «Octava Defence» Олександр Кардаков проводить просвітницьку та консультативну діяльність щодо досвіду використання та впровадження кращих практик у Кібербезпеці, інформаційній безпеці та галузі Military Tech - керівник напряму «Кібербезпека» та Military Tech Українського форуму інтернет-діячів iForum 2023.

Результати ESG активностей Групи компаній Октава у 2023 році

OCTAVA CAPITAL

Актуальні новини групи