Skip to content Skip to footer

Haшi ESG цiннocтi

Як відповідальна Група компаній, ми прагнемо зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Відчуваючи соціальну відповідальність, слідуємо соціальним потребам та допомагаємо наближати перемогу (волонтерство, подолання наслідків війни).

Група компаній Октава відкрита і демонструє прозорість фінансової звітності, відкритість перед партнерами та акціонерами. Ми ефективно впроваджуємо професійні стандарти, програми кадрового резерву, маємо централізовану модель системи управління ризиками та внутрішнього контролю. Дотримуємося політики в галузі інформаційної безпеки та кодексу ділової та корпоративної етики. Впроваджуємо навчання та зростання для працівників. Впроваджуємо та популяризуємо серед партнерів міжнародні стандарти культури ведення бізнесу.

Структура проєктів

ESG

ESG - Структура проєктів

ECO (екологічний контекст)

Наш вплив на довколишнє середовище та мінімізація наслідків цього впливу.

«Post War Greening» від «Octava Capital» - проєкт повоєнного відновлення країни. «Octava Capital» першою впровадила ініціативу повоєнного озеленення міст і територій, які постраждали внаслідок російської агресії. Наша мета – зафіксувати випадки знищення зелених насаджень та надати громадам більше 6 000 зелених насаджень , загальною вартістю понад 2,5 млн грн.

«MegaPlant» та «Octava Capital» сприяють висадці парків та алей протягом року аби консолідувати екологічно свідоме суспільство, об'єднавши бізнес, владу, громадськість та ЗМІ навколо природоохоронної, екологічної тематики. У рамках цього проекту у 2023 році компанії подарували м. Ірпінь 50 дерев розплідника «MegaPlant». Планується подальша висадка дерев у Києві Групою компаній. Загальна кількість насаджень – близько 500 дерев.

«WM Group» - ініціатор запровадження систем комплексного екологічного моніторингу (СКЕМ) для територій, де велися бойові дії. Проект передбачає розробку та передачу СКЕМ за кошти донорів до ОТГ України.

ESG - Структура проєктів

КІБЕР-БЕЗПЕКА ТА MILITARY TECH

Свої інноваційні розробки, підтримка молодих розробників, взаємодія з КПІ та іншими молодими розробниками.

Засновник «Octava Defence» Олександр Кардаков - керівник напряму «Кібербезпека» та Military Tech на iForum2023. Мета – поділитися досвідом кращих практик у Кібербезпеці та інфобезпеці та Military Tech та презентувати унікальну платформу захисту об'єктів критичної інфраструктури – СФЕРА.

«Avtor», «Octava Defence» спільно із Асоціацією Digital Ukraine та її учасниками – організувують та проводять онлайн- практикуми для підприємств та організацій з кіберзахисту та інформаційного захисту інформаційних систем діючих підприємств та організацій України.

«Octava Defence» - впровадила та розвиває курс профорієнтації з кібербезпеки для дорослих «Cyber Cyborgs Ukraine» (CCU). Це - серія безкоштовних ввідних онлайн та офлайн лекцій від фахівців ТОВ «Octava Defence» для ветеранів та ВПО в партнерстві з 53 ВНЗ України, що готують фахівців за спеціальністю 125 "Кібербезпека» з подальшим стажування (до 10 осіб на квартал) та можливістю працевлаштування до компаній-учасниць Асоціації CISO (до 3 осіб на квартал).

ESG - Структура проєктів

GLOBAL ETHIC (глобальний контекст)

Корпоративний Комплаєнс, розвиток та впровадження в Україні міжнародної культури ведення бізнесу.

На підприємствах групи компаній Октава Капітал у 2022- 2023 роках збережено 100 % робочих місць. Працівники компанії та їхні родини, які втратили житло, переїхали в інші регіони України або за кордон, отримують психологічну допомогу.

У Групі компаній діє Кодекс корпоративного управління та Глобальний кодекс корпоративної поведінки. Створення та розвиток ефективної системи корпоративного управління починається із дотримання кодексів усіма компаніями Групи, для виведення на рівень національного, потім і міжнародного лідерства.

ESG - Структура проєктів

DONATE (волонтерські проєкти, пов’язані з війною та подоланням її наслідків)

Допомога військовим співробітникам, збори на ЗСУ, взаємодія з благодійними фондами-партнерами, юридична допомога постраждалим від війни та військовим.

За ініціативи «Nota Group» відкрито гарячу лінію для звернення підприємців щодо функціонування бізнесу. Nota Group частина всеукраїнського проекту волонтерского об’єднання «Адвокати ЗСУ» (Lawyers of the Armed Forces of Ukraine) із надання безкоштовної правової допомоги для військовслужбовців. «Nota Group» спільно із волонтерською платформою для тих, хто втратив своє житло внаслідок військової агресії росії «Поверни Своє» допомагають знайти відповіді на питання, які турбують власників пошкодженої або зруйнованої нерухомості під час війни.

«Octava Capital», «Megatrade», «Nota Group», «Accord Group», «АВТОР», «Compass Engineering», «Octava Defence» та «MegaPlant» спільно з Волонтерським Фондом Dream Ukraine (ГО ІСІР) започаткували проєкт «Червона калина». Мета якого - зібрати донати на спальники, термобілизну, засоби обігріву та інше для бійців. Унікальні дизайнерські значки «Червона калина», створені відомою художницею Ліліт Саркісян Lilit Art Store обмеженим накладом лише у 200 одиниць, стали гарантованим донатом для військових.

«Accord group» - системна підтримка діяльності БО БФ «Фонд освітніх ініціатив» у напрямку популяризації та впровадженні освітніх STEM-хабів, в т.ч. в якості «пунктів незламності», центрів ментального здоров’я, центрів реінтеграції ветеранів та ВПО, зокрема за рахунок міжнародних грантів, партнерів та фондів. (IT-освіта, підприємницька культура, молодіжна та освітня політики.

OCTAVA CAPITAL

Актуальні новини групи