Skip to content Skip to footer

ESG прогрес Групи компаній Октава за результатами 2023 року

Сповідуючи принципи відкритості та прозорості перед клієнтами, інвесторами та зацікавленими сторонами, ми вимірюємо прогрес Групи в досягненні цілей та звітуємо про нього.

Протягом року Група компаній слідувала трьом, які відповідають внутрішнім цінностям та місії Групи: ECO, кібер-безпека та Military Tech, Global Ethic, Donate. Як результат, Групою проведено більше 40 ESG-активностей, охоплено близько 150 тисяч людей. Кожен із співробітників долучився до реалізації того чи іншого напряму.

Зокрема, в рамках започаткованої ініціативи відновлення зелених зон внаслідок війни Post War Greening, вдалося озеленити 5 населених пунктів, які постраждали від ворожих обстрілів та висадити близько 1 000 рослин.

У рамках ініціативи VOICE OF LIFE з відновлення піаніно «Україна», вивезених з деокупованих територій, вдалося реставрувати та передати навчальним а культурним мистецьким закладам, врятовані інструменти.

Протягом року Голова Наглядової Ради компанії «Octava Capital», засновник «Octava Defence» Олександр Кардаков проводить просвітницьку та консультативну діяльність щодо досвіду використання та впровадження кращих практик у Кібербезпеці, інформаційній безпеці та галузі Military Tech. Цього року Олександр Кардаков очолив напрям «Кібербезпека» та Military Tech на Українському форуму інтернет-діячів iForum 2023. Під час заходу було презентовано більше 400 розробок, українських виробників у галузі кібербезпеки, Military Tech та оборонного сектору

Ще одним досягненням Групи є 100-відсотково збережені робочі місця та гендерний баланс штату компаній. КомпаніЇ Групи впровадили корпоративний комплаєнс, кодекс корпоративної етики та антикорупційну політику.

Впровадження критеріїв сталого розвитку є складовою успішного розвитку Групи компаній. Дотримуємося цього напрямку і далі.

Детальніше з ESG стратегією та звітом можна ознайомитися за посиланням https://octavacapital.ua/esg-strategy/

Leave a comment