МЕГАТРЕЙД

Найбільший український IT-дистриб’ютор, що спеціалізується на проектному забезпеченні всього комплексу обладнання для створення центру обробки даних (ЦОД), інфраструктурних та телекомунікаційних рішень. Працюючи з 1996 року “Мегатрейд” є однією з провідних компаній на ринку інформаційних технологій і телекомунікацій. 

В активі компанії – партнерство з провідними виробниками активного мережевого обладнання, телекомунікаційних шаф, кабельних систем, систем гарантованого електроживлення, прецизійного кондиціонування, відеоспостереження і контролю доступу, відеоконференц зв’язку, серверів і систем зберігання даних, альтернативної енергетики та зарядних станцій для електротранспорту, друкованих пристроїв, а також розробниками програмного забезпечення.

Місія компанії – удосконалення комплексних ІТ-рішень.

Принципи роботи. Компанія “Мегатрейд” здійснює діяльність тільки через мережу партнерів – системних інтеграторів, реселерів і сервіс-провайдерів.

Філософія компанії – встановлення довгострокових взаємовигідних відносин з партнерами, які базуються на бездоганній репутації, професіоналізмі, повазі та довірі.