Skip to content Skip to footer

13 травня 2021 року святкує своє 25-річчя один з найбільших українських дистриб’юторів компанія «Мегатрейд»

Компанія «Мегатрейд», один з найбільших українських дистриб’юторів, сьогодні святкує 25 років та змінюється, щоб привести у відповідність зовнішність бренду стратегічному курсу розвитку.

Так спеціалізацію – проєктна дистриб’юція, яку де-факто практикує компанія, зафіксовано на рівні позиціонування. Логознак відображатиме п’ять ключових складових проєктної дистриб’юції. А шрифтове зображення назви компанії підкреслить прозорість та системність «Мегатрейд» у взаємовідносинах з ключовими стейкхолдерами.

25-річний досвід компанії дозволив винайти ефективну операційну модель, яка отримала назву проєктної дистриб’юції. Вона об’єднує в собі методи управління та практики роботи із партнерами і визначає ринкову успішність «Мегатрейд».

Формула проєктної дистрибуції це:

  • Products – збалансований продуктовий портфель, до складу якого входять: рішення, затребувані ринком, та нішеві продукти, де «Мегатрейд» має унікальну експертизу.
  • People – кваліфікована команда: інженери, високорівневі пресейли та консультанти з продажів, здатні бути професійними радниками для замовників.
  • Processes – ефективні процеси управління, які підтримують фінансову модель компанії.
  • Price – збалансована та гнучка фінансова політика по відношенню до партнерів.
  • Relationships – довгострокові відносини зі стратегічними партнерами та світовими виробниками.

«Найголовніше в нашій моделі роботи – постачання надійних комплексних рішень виходячи з реальних потреб замовників. Це передбачає дійсно щільну роботу в ланцюжку «вендор – дистриб’ютор – партнер – кінцевий замовник», де «Мегатрейд» виконує не тільки свою пряму функцію, але й створює додану вартість на кожному етапі просування технології до споживача. Так ми розширюємо коло впливу. На цьому ґрунтуються довгострокові відносини з нашими партнерами», – зазначив Володимир Тимофєєв, СЕО «Мегатрейд».

Колектив групи компаній «Октава Капітал» щиро вітає керівництво, друзів та колег з компанії «Мегатрейд» з ювілеєм та оновленням айдентики бренду. Бажаємо поступу в стратегічних цілях та нових досягнень на ринку проєктної дистриб’юції.

Пишаємося та підтримуємо кращі компанії України!