Skip to content Skip to footer

20 травня 2021 року СЕО та Голова комітету з корпоративної безпеки «Октава Капітал» Тетяна Андріанова виступить модератором першої дискусійної панелі онлайн-конференція «Бізнес-ризики 2021. Кримінально-правові ризики»

Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ), ASIS Ukraine та ГК “Октава Капітал” запрошують до участі в онлайн-конференції «Бізнес-ризики 2021. Кримінально-правові ризики», запланованої на 20 травня 2021 року.

Останніми роками державна політика тяжіє до криміналізації правопорушень бізнесу. На жаль, все більше зростає роль корпоративних юристів як «інтелектуальних посібників» у таких правопорушеннях. З огляду на те, що юрист компанії майже завжди задіяний у прийняті управлінських рішень менеджментом компанії, для нього самого автоматично зростають потенційні кримінально-правові ризики, які можуть призвести як до кримінальних, так і до репутаційних наслідків. А наявність адвокатського статусу не завжди гарантує наявність у корпоративних юристів безумовного імунітету перед правоохоронними органами.

Український бізнес та іноземні інвестори перебувають під наростаючим тиском криміналізації тих чи інших форм діяльності, а тому питання ефективного та правового захисту бізнесу є актуальним та співпадає із задекларованим шляхом розвитку держави, а саме – зі створенням рівних, безпечних та прозорих умов ведення бізнесу.

Платформа: Zoom

Дата: 20 травня 2021

Час: 15:00-18:30

Організатор: Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ)

Детальна програма заходу: https://bit.ly/3eKxjnc

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація: https://bit.ly/3aQlWZx