Skip to content Skip to footer

Accord Group долучилась до створення освітнього хабу «Навички майбутнього» у Черкасах

Разом із Фондом освітніх ініціатив та UNDP Ukraine (ПРООН в Україні) компанія побудує «місце сили» для внутрішньо переміщених осіб.

Мета створення хабу — зробити все аби діти не втратили своє дорогоцінне дитинство і шансів на майбутнє у загальноекономічному контексті, що розвивається незалежно від подій в Україні. Саме тому
Accord Group, як зазвичай, приділяє багато уваги цифровим компетентностям. Окрім забезпечення освітніх потреб учнів, які не мають технічних умов для дистанційної освіти, центр проводитиме STEM-заняття для школярів, студентів та дорослих.

Освітній хаб «Навички майбутнього» у Черкасах – це підготовлені 4 STEM-тренери, під’єднаний до мережі Інтернет комп’ютерний клас з комплектом навчальної електроніки для практикумів та STRM-проєктів, здатний забезпечити освітніми послугами 240 осіб щомісяця.

Передбачається, що робота центра призведе до комплексного результату. Окрім доступу до якісної освіти та підготовки фахівців професій ХХІ століття, він позитивно впливатимеме на гармонізацію внутрішньо переміщених осіб у нових громадах.

Детальніше читайте: https://ua-retail.com/2022/08/biznes-prodovzhuye-aktivno-voyuvati-na-gumanitarnomu-fronti-dajdzhest-dobrix-sprav-2/