Skip to content Skip to footer

Accord Group створила сучасну освітню лабораторію STEAM-lab в Запоріжжі

Інноваційна лабораторія STEАM-lab для учнів школи обладнана комплектами навчальної електроніки, фото-відео студією з голографічним екраном для організації проектно-технологічної діяльності, комп’ютерним та мультимедійним обладнанням. Це обладнання дозволить школярам «Джерела» проводити навчальні експерименти, реалізовувати соціокультурні проєкти, здійснювати математичну обробку даних, самостійно знімати відеоролики та інший навчальний та мультимедійний контент.

“Навчання в інноваційному освітньому середовищі STEАM-lab активно готує школярів до сучасного життя, дає їм актуальні знання та навички, навчає працювати в команді. STEАM-lab дозволяє дітям експериментувати, об’єднуватися у проєктні команди та втілювати на практиці свої теоретичні ідеї, стимулює учнів робити власні винаходи”, — коментує керівник інноваційних проєктів у сфері освіти Accord Group Ігор Старенький.

Accord Group вже кілька років успішно розробляє інноваційні рішення для освіти, підтримує впровадження сучасних технологій в українських школах. Сьогодні STEAM-лабораторії компанії вже працюють у закладах освіти Києва та Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Львівської областей.

Інструментами STEAM-lab® є програмування електроніки, 3D-моделювання та 3D-друк, цифрове фрезерування, лазерне гравіювання, знімання фото та відео, зокрема впровадження технології голографії.

Проект впроваджено за ініціативи та підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Детальніше про проекти STEAM-lab® в Україні читайте на сторінках офіційного порталу Accord Group https://accord-group.com/