Skip to content Skip to footer

Accord Group у партнерстві з ПРООН, Фондом “Освітні ініціативи” та Донецькою ОДА запускає STEАM-центр у Краматорську

Компанія Accord Group долучилася до реалізації унікального освітнього проєкту — запуску регіонального STEАM-центру у Краматорську Донецької області. Його мета — забезпечення якісної підготовки вчителів до впровадження STEАM-освіти у навчальних закладах регіону, а також допомога школярам та студентам області в освоєнні технологічних дисциплін та їх підготовка до професій майбутнього.

Команда ТМ STEAM lab від Accord Group за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру в Україні виступила постачальником обладнання для STEАM-центру — комплектів програмованих електронних модулей (ПЕМ) та фотовідео студії з голографічним екраном. Також разом зі спеціалістами тренінгового центру STEAM Train розробила навчальні програми з  підготовки тренерів STEAM-освіти та почала їх навчання.

Даний регіональний STEАM-центр створений за підтримки партнерів — ПРООН в Україні, Фонду “Освітні ініціативи”,  Донецької обласної державної адміністрації. Він є частиною проєкту «Розвиток STEM-освіти в Донецькій області», який розроблено за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

«Октава Капітал» вітає активне поширення STEAM-технологій в освітніх процесах в Україні.

Детальніше про подію читайте на сторінках офіційного порталу Accord Group https://bit.ly/2VPt5on