Skip to content Skip to footer

Автоматизуйте ваші бізнес-процеси негайно: дізнайтеся більше про програмних роботів від «Мегатрейд» для будь-якого бізнесу в Україні

Чи знаєте ви, що система Robotic Process Automation (RPA) дозволяє створювати власних програмних роботів для автоматизації будь-якого бізнес-процесу. Боти RPA володіють тим же цифровим набором навичок, що й люди, та можуть взаємодіяти з будь-якою системою або додатком так само, як і ви, – все, від копіювання та вставки до виправлення даних і виконання розрахунків, – тому відпадає необхідність змінювати базові бізнес- системи або додатки, включно з будь-якою частиною існуючих бізнес-процесів, з метою автоматизації.

До того ж, реалізація Robotic Process Automation може бути миттєвою. Бізнес-користувачі починають роботу з програмним забезпеченням RPA самостійно, налаштовують та розгортають Digital Workers за кілька тижнів, а потім бачать окупність інвестицій за лічені дні.

Robotic Process Automation – це майбутнє технологій автоматизації, яке дозволяє бізнесу значно знизити експлуатаційні витрати за рахунок виконання завдань, що повторюються у великому обсязі з нульовим рівнем помилок.

Більше про можливості RPA дізнайтеся за телефонами гарячої лінії «Мегатрейд» або на офіційному сайті www.megatrade.ua