Skip to content Skip to footer

CBDO компанії WM.Group групи компаній «Октава Капітал» Борис Калачов розповідає про переваги мережевої автоматизації NetBrain

«Кожного дня мережеві інженери годинами виконують багато рутинних дій, пов’язаних з обробкою запитів та виправленням несправностей. Траблшутінг – завжди «біль», бо найчастіше все доводиться робити вручну з використанням різноманітних інструментів. Своєчасне невирішення системних проблем має накопичуваний ефект, що призводить до непрацездатності або деградації роботи додатків, непрогнозованих за тривалістю «простоїв» мережі, і як результат, бізнес отримує грошові втрати.

Команда WM.Group «бачила», проводячи аудити, багато мережевих інфраструктур в різних компаніях та галузях. А тому, ми розуміємо, що першопричину їх недосконалості, треба шукати в обмеженій видимості картини, що відбувається у мережі, та відсутності інформації для оперативного вирішення проблем.

Як з цим боротися і що робити? Як заощадити й до того обмежені людські ресурси та час? Сучасне бачення відповіді на ці питання – треба підвищувати видимість та автоматизувати процеси. На це здатна платформа адаптивної мережевої автоматизації NetBrain, яка забезпечує миттєву візуалізацію та аналіз критичних даних шляхом інтеграції з апаратним та програмним забезпеченням, а також з системами віртуалізації», – пише у своєму експертному блозі Борис Калачов.

Більше інформації про платформу NetBrain та інші сучасні рішення та компанію, що їх впроваджує, шукайте на сторінках офіційного порталу WM.Group www.wmgroup.com.ua