Skip to content Skip to footer

Compass Engineering підтвердила статус офіційного дилера Dalgakiran Makina SAN. VE TIC. A.S.

Відтепер дизельні та газові електростанції (генератори) від виробника з 60-річною історією забезпечуватимуть надійне і безпечне електропостачання українських підприємств та об’єктів будівництва.

Високий споживчий попит на дизель-генератори, як на власне та резервне джерело електроенергії, обумовлений можливими перебоями в подачі електроенергії від централізованого електропостачання внаслідок військових дій, підштовхнув Compass Engineering до розширення портфелю надійних і перевірених резервних джерел електроенергії.

Якісні та довговічні генератори Dalgakıran Kompresör діапазоном потужності від 15 до 3000 кВт вже сертифіковано в Україні. Вони мають офіційну гарантію виробника строком на 24 місяці та бездоганну репутацію в багатьох країнах світу.

Спеціалісти Compass Engineering пройшли відповідне навчання на право експлуатації, обслуговування та пошуку несправностей в роботі обладнання, тому компанія має право як постачати генератори, так і здійснювати їх технічне обслуговування за оптимальною ціною.

Отже, відсутність або перебої в електропостачанні, позапланове або аварійне її відключення у зв’язку з форс-мажорними обставинами більше не стануть на заваді безперебійній роботі замовників Compass Engineering.

На октаву ближче до перемоги!