Skip to content Skip to footer

Compass Engineering побудували резервний майданчик за кошти Міністерства закордонних справ Данії

На початку березня 2022 року, коли Київ опинився під загрозою окупації, а ракетними ударами руйнувалася інфраструктура міста, державною установою було ухвалено рішення про створення резервного майданчика на Заході України.

Цей майданчик мав забезпечити міграцію обладнання та підтримати безперервність надання ІТ-сервісів із дотриманням всіх необхідних вимог щодо надійності, відмовостійкості та енергоефективності. Загальна запланована потужність центру становила 30 кВт.

Дослідивши потреби замовника, спеціалісти Compass Engineering оперативно обстежили об’єкт, здійснили технічний аналіз вимог і можливостей. А вже через тиждень представили проєктне рішення замовникові з подальшою презентацією донору — агенції EUACI та Міністерству закордонних справ Данії.

Донор відзначив високу якість та значний рівень деталізації пропозиції, охарактеризував її як гарно пропрацьовану, а також такою, що представляє собою цілісне комплексне рішення.

Реалізація всього проєкту від моменту постановки задачі до введення в експлуатацію зайняла рекордні 4 тижні – і це попри ускладнення логістичних процесів в умовах воєнного стану.

Професіоналізм команди Compass Engineering та швидкість реалізації проєкту в непростих реаліях були високо оцінені замовником і донором.

Детальніше читайте у новинах Compass Engineering: https://compass-engineering.com.ua/tpost/r0dcczccs1-yak-mi-pobuduvali-rezervnii-maidanchik-z?fbclid=IwAR1nJQF4WdkfYHOwbjc_qdm0Sj2M6ywHAqcashMomW8j8h2DCYiVlQ_ZISk&fs=e&s=cl