Skip to content Skip to footer

Департамент технічного регулювання та інноваційної політики МЕРТ України запрошує до участі у «Глобальному інноваційному саміті» 18-20 травня 2021 року

В рамках «Європейської мережі підприємств» (Enterprise Europe Network, EEN) за зверненням представників консорціуму EEN – Austria планується проведення «Глобального інноваційного саміту» (Global Innovation Summit), який відбудеться 18-20 травня 2021 р.

Як зазначає австрійська сторона, «Глобальний інноваційний саміт» має на меті надати місце для зустрічей, зокрема у форматі «b2b», представникам бізнесу, сфери інновацій, дослідникам та експертам з фінансування для обміну інформацією та навичками, а також розвитку нових бізнес-ідей. Під час заходу міжнародні експерти виступлять з презентаціями та поділяться досвідом щодо розвитку інноваційних бізнес проектів.

Зокрема, в рамках саміту очікується участь керівництва таких компаній як «Infineon Technologies Austria AG», «Solar Impulse Foundation», «Microsoft Austria» та «Kiel Institute for the World Economy».

Серед іншого, в рамках «Глобального інноваційного саміту» планується обговорити «зелений» перехід, цифрову трансформацію та відновлення бізнесу після COVID-19.

Реєстрація для участі у саміті доступна за електронним посиланням https://gis2021.b2match.io/.

Детальніше про Global Innovation Summit: https://www.gis2021.com/