Skip to content Skip to footer

Державне підприємство «Українські спеціальні системи» відтепер є єдиною централізованою закупівельною організацією у сфері цифровізації

Прес-офіс Міністерства цифрової трансформації України повідомляє про схвалення КМУ рішення про визначення ДП «Українські спеціальні системи» централізованою закупівельною організацією у сфері цифровізації. Відповідне Розпорядження № 233-р  від  24 березня 2021 року було опубліковано на Урядовому порталі.

«Рішення Уряду  дозволить більш ефективно використовувати кошти державного бюджету на закупівлі сфери цифровізації. Визначення профільного підприємства централізованою закупівельною організацією зробить такі закупівлі більш прозорими та фаховими» – коментує дане рішення Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Повідомляється, що тепер замовникам потрібно лише подати заявку до ДП «УСС» щодо придбання необхідної техніки та комп’ютерного обладнання і отримати ефективне та прозоре обслуговування. Через закупівлю можна буде також замовити пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів, що дозволить захистити інформаційні системи, запобігши кібератакам і  кіберінцидентам.

Джерело: https://bit.ly/31jpQFp