Skip to content Skip to footer

Digital Day 2021: визначено цифрові цілі ЄС

Прес-офіс Міністерства цифрової трансформації України повідомляє про результати проведення Digital Day 2021 від Європейської комісії. Зокрема в ході заходу цього року міністри країн-учасниць підписали три важливі Декларації та взяли відповідальність за напрямами:

  • Зміцнити інтернет-зв’язок між ЄС та міжнародними партнерами. ЄС уже має чіткі стандарти захисту даних та високоякісне внутрішнє мережеве з’єднання, але прагне інвестувати в міжнародні мережі зв’язку, щоб стати глобальним центром обробки даних. Згідно з Декларацією Data Gateways, особливу увагу приділятимуть наземним та підводним кабелям, супутникам і мережевим каналам.
  • Розвивати «чисті» цифрові технології. Щоб допомогти навколишньому середовищу, держави-члени ЄС прагнуть пришвидшити використання зелених цифрових технологій (таких як 5G, 6G, високопродуктивні обчислення, Інтернет речей та інші енергоефективні цифрові технології) у секторах енергетики, транспорту, промисловості та будівництва.
  • Покращити регуляторне середовище для стартапів. Держави-члени зацікавлені створити сприятливе для зростання стартапів середовище — це забезпечить стійку цифрову економіку ЄС. Планується відтворення найкращих практик зі світових стартап-екосистем, таких як простіші візові процеси для талантів із третіх країн, збільшення приватного капіталу.

Більше детальної інформації про Digital Day 2021 за посиланням: https://bit.ly/3eK2T4z