Skip to content Skip to footer

Експерти компаній FOZZY Group та Accord Group розповідають про успішний кейс впровадження автоматизованої системи управління логістикою логістичних центрів FOZZY Group

«Розподільчі логістичні центри FOZZY Group є складними для покриття бездротовим зв’язком майданчиками. Окрім архітектурних особливостей об’єктів, таких як стеля з перепадами висоти від 3 до 10 м, нерадіопрозорі матеріали стін, інженери Accord Group мали врахувати: наявність і розташування товару, що екранує сигнал, курсування спецтехніки, для якої треба було забезпечити безшовний роумінг, та спеціально облаштовані місця зберігання, наприклад, залізні шафи або морозильні камери.

Щоб забезпечити надійний якісний зв’язок, запобігти втраті сигналу, а також оптимізувати витрати на обладнання, Accord Group рекомендував замовникові провести радіорозвідку. За нашими оцінками, завдяки радіорозвідці вдалося зекономити до 20 % бюджету FOZZY Group на обладнанні.

Робота над розгортанням бездротової мережі в логістичних центрах FOZZY Group стала справжнім викликом для нашої команди. Проте зараз цей досвід дає нам підстави стверджувати, що ми готові прокладати Wi-Fi на об’єктах будь-якої складності» – розповідає Вадим Запарований, СТО Accord Group.

Детальніше про цей та інші проекти компанії читайте на сторінках офіційного сайту Accord Group ГК «Октава Капітал» – https://bit.ly/3cu67t7