Skip to content Skip to footer

Голова наглядової ради ГК «Октава Капітал» Олександр Кардаков взяв участь в експертній дискусії конференції «Бізнес-ризики 2021»

18 лютого 2021 року у Києві відбулася онлайн-конференція «Бізнес-ризики 2021». В якості експерта події виступив Голова наглядової ради групи компаній “Октава Капітал” Олександр Кардаков.

«Українська бізнес спільнота відчуває сьогодні неабиякий тиск і як ніколи потребує захисту, аби мати змогу розвиватися та водночас сприяти розвитку держави. Тому ми переконані, що завдяки спікерам конференції та актуальним питанням до обговорення захід буде максимально інформативним, прикладним та корисним для представників українського середнього та великого бізнесу, а також стане зручним та ефективним майданчиком для побудови взаємовигідного діалогу між державою та бізнесом» – зазначається в прес-анонсі організаторів.

«В рейтинзі світових ризиків для бізнесу перші позиції займають кіберризики та ризики втрати данних. А що в ж в Україні? … Кіберризики знаходяться на 4-5 позиції. І даремно! Як я завжди зазначаю, найбільша проблема в недооцінених загрозах кіберризиків керівниками підприємств. … Особливо зараз, коли всі пішли в онлайн, ризики подвоїлися. Якщо не потроїлися. І одної для всіх пігулки не існує!» – зазначає Олександр Кардаков в своєму коментарі до події.

Повну версію онлайн-конференції та рекомендації щодо захисту від загроз 2021 року від провідних експертів з безпеки та кібербезпеки країни дивіться на каналі події за посиланням https://bit.ly/37Um4pt