Skip to content Skip to footer

Голова наглядової ради «Октава Капітал» Олександр Кардаков виступить спікером зустрічі EBA Global Outlook: Reality check від Європейської бізнес асоціації

10 лютого 2022 в конференц-залі InterContinental Kyiv відбудеться зустріч лідерів компаній-учасників Європейської бізнес асоціації, присвячена проблемам турбулентності та шляхам її подолання у сучасному світі.

На зустрічі EBA Global Outlook: Reality check лідери компаній та організацій традиційно поділяться своїми планами, очікуваннями та спостереженнями щодо умов ведення бізнесу в країні. Окрему увагу буде приділено обговоренню різних прогнозів та сценаріїв розвитку подій, а також можливим варіантам подолання викликів.

Відкриють зустріч Виконавча директорка ЕВА Анна Дерев’янко та 5-й Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джон Едвард Гербст.

В другій панелі зустрічі власним баченням подолання викликів 2022 року поділяться Президент ЕВА Тіберіу Діма, Засновник та генеральний директор «АВК Конфекшінері» Володимир Авраменко, Голова наглядової ради «Октава Капітал» Олександр Кардаков, а також Томаш Фіала, Сергій Шакалов, Олександр Писарук.

Докладніше про подію https://bit.ly/3B3gHSk