Skip to content Skip to footer

Група компаній Октава почала реставрувати унікальну пам’ятку культури – піаніно «Україна»

Днями на Подолі презентували унікальний проєкт VOICE OF LIFE, метою якого є евакуація піаніно «Україна» з гарячих точок та подальше відновлення музичних інструментів, аби надалі вони могли радувати українців у різних куточках нашої країни.

Амбасадором VOICE OF LIFE виступає український автор-виконавець, композитор та музикант, засновник та соліст Pianoбой Дмитро Шуров.

«Перше піаніно «Україна» нещодавно ми встановили до 125 річчя КПІ, який я закінчував. Тепер кожен охочий у виші може зіграти українську патріотичну музику чи світову класику. Сьогодні ми офіційно презентували проєкт у сквері на Подолі. У серпні тут поряд, ми озеленили ділянку, на якій були фортифікаційні споруди. Думаю, такі соціальні ініціатива – краща демонстрація моєї віри у нашу перемогу”, – зазначив Голова Наглядової Ради «Octava Capital» Олександр Кардаков.

У Групи компаній Октава також зауважують, що амбасадор проєкту Дмитро Шуров безумовно зможе привнести свій досвід та вплив на розвиток проєкту, а також підняти рівень зацікавленості до української музичної культури. «Першим релізом Pianoбой з початку війни стала пісня «Триматись своїх». Для мене свої – це ті, хто робить все задля нашої спільної перемоги, що може і там, де може. Відновлюємо «Україну», тримаємося Своїх», – сказав Дмитро Шуров. «Група компаній Октава – це компанії із музичними назвами – Octava Capital, Accord group, Octava Defence, Nota Group. Саме тому Октава Капітал евакуює «Україну» з гарячих точок. Проводить низку реставраційних робіт по відновленню занедбаних інструментів, виробництво яких вже давно припинено в Україні. Метою Групи є збереження десятків чи то сотень «Україн», – зазначила СЕО Групи компаній «Октава Капітал» Тетяна Андріанова.

Соціальні ініціативи Групи підтримують і у Департаменті захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА. Зокрема, сторони активно співпрацюють в рамках програми озеленення Post War Greening, ініційованої “Октава Капітал”. Під час презентації проекту на всіх бажаючих чекав виступ Pianoбой, розважальна програма та лимонад.

Завдяки VOICE OF LIFE легендарні музичні інструменти українського виробництва отримують не лише «друге життя», але й домівку там, де зможуть дарувати насолоду звучання та майстерності виконання ще багато років.