Skip to content Skip to footer

Інвестиційна компанія Октава Капітал, в особі генеральної директорки Тетяни Андріанової, підписала Антикорупційний меморандум з представниками ООН в Україні, ГО Міжнародний договір ООН

Антикорупційна ініціатива ООН – це залучення бізнесу до системної та спільної боротьби проти держслужбових зловживань. До Антикорупційного меморандуму вже долучились Carlsberg Ukraine, Капарол, Sandoz, KPMG, Interpipe, Метінвест Холдинг, Pravex Bank, Kyivstar, Danone Ukraine, Vodafone Україна, BASF Ukraine, ДП «ІНФОТЕХ», АТ «Фармак», ТОВ «ДТЕК», ТОВ «Кернел», ТОВ «Сканія Україна», Uklon, ДП «Медичні закупівлі України», НЕК «Укренерго», Фонд енергоефективності, ТОВ «Оператор газотранспортної системи України», UNIC, НАФТОГАЗ УКРАЇНИ.

Окрім спільної боротьби з корупцією в нашій країні, дотримання Меморандуму – це стимул вдосконалити внутрішні стандарти. Адже в сучасному світі клієнти в питаннях довіри перш за все звертають увагу на етичність та корпоративні стандарти компанії.

Як зазначила CEO Octava Capital Тетяна Андріанова:

«Бізнес сьогодні перебуває в авангарді боротьби з корупцією. Але я переконана, що без активної участі держави, цей процес нагадуватиме боротьбу із вітряками, і приречений на поразку. Лише активна взаємодія суспільної тріади, до якої входить бізнес, держава та громадські ініціативи, здатна подолати це негативне явище раз і назавжди».