Skip to content Skip to footer

Команда WM.Group вирішує проблему якісної дистанційної комунікації на найвищому рівні

Про теорію інтеграції Cisco WebEx з продуктами Microsoft відомо з релізів, але на практиці не багатьом є, чим похизуватися.

Нещодавно команда впровадження WM.Group допомогла одному з українських міністерств реалізувати на повну можливості та функціонал WebEx Meetings та підвищити якість комунікацій всередині.

Необхідність такої інтеграції була зумовлена активним використанням засобів уніфікованих комунікацій, використанням обох програмних продуктів (Cisco WebEx та Microsoft Teams) в якості корпоративних платформ для спілкування та розповсюдженням практики дистанційного та гібридного формату взаємодії всередині організації.

Як результат, співробітники держаного органу можуть брати участь у зустрічах та подіях, що відбуваються у MS Teams, за допомогою терміналів WebEx, які встановлені в нарадчих кімнатах установи, адже команда WM.Group має всі необхідні знання, компетенції, практичний досвід та авторизації від Cisco, що дозволяють реалізовувати проєкти впровадження, інтеграцію та підтримку всієї лінійки рішень Unified Communications та інших напрямків розгортання продуктів для корпоративних мереж, серед іншого інформаційної безпеки, дата-центрів тощо.

WM.Group є частиною групи компаній «Октава».

Офіційна сторінка компанії www.wmgroup.com.ua