Skip to content Skip to footer

Компанія Accord Group успішно завершила сертифікацію на здобуття рівня Advanced за спеціалізацією Cisco Unified Contact Center Enterprise (UCCE)

Отримання рівня Advanced відкриває перед замовниками Accord Group широкі можливості щодо розгортання сучасних контакт-центрів, націлених на поліпшення процесів обслуговування та розвиток лояльності клієнтів. Новий рівень – гарантія високої якості реалізації проектів. Він підтверджує експертизу, наявність виробничих потужностей та людських ресурсів для здійснення проектного управління і підтримки впроваджених рішень. Водночас Cisco визнала здатність Accord Group йти в ногу із дуже мінливим технологічним ландшафтом.

«Відповідно до кваліфікаційних вимог Cisco, наші інженери пройшли необхідні навчальні курси та успішно здали кваліфікаційні екзамени. Їхня наполеглива робота, вміння та відданість підтвердили здатність Accord Group будувати ефективні практики обслуговування з використанням рішень Cisco», – розповідає Дмитро Литвин, директор з розвитку компанії Accord Group https://bit.ly/2PeoBod

Вітаємо колег з новою перемогою й бажаємо міцних контрактів та успішних клієнтів!