Skip to content Skip to footer

Компанія Megatrade відкриває новий напрямок — товари для силових структур

Компанія Мегатрейд відкриває новий напрямок «Товари для силових структур» і підписує дистриб’юторську угоду з MLV Tactical Design — данським виробником одягу для військових. Продукція MLV вже багато років відмінно показує себе в реальних бойових умовах. Нині її використовують у ЗС Данії, підрозділах спеціального призначення ЗС Нідерландів, у взводі Pathfinder 16-ї повітряно-штурмової бригади Британських ЗС, спецпідрозділах армії Франції та інших ССО європейських країн.

Увесь одяг MLV пройшов сертифікацію на відповідність стандартам OEKO-TEX®. Мегатрейд має зразки продукції в Києві. Постачання тактичного одягу MLV під замовлення на локальний склад виконується в термін від 2 тижнів за наявності на складі в Данії.

Мегатрейд формує партнерську мережу за новим напрямком. Щоб стати партнером Мегатрейд та придбати таку продукцію, звертайтеся: mlv@megatrade.ua, (044) 538-00-06.

Детальніше: https://www.megatrade.ua/news/company_news/megatreyd_vidkriva_noviy_napryamok_tovari_dlya_silovikh_struktur_i_pidpisu_distrib_yutorsku_ugodu_z_/

На октаву ближче до перемоги!