Skip to content Skip to footer

Компанія Мегатрейд допомгола в зборі на пікап та спальники на передову

На октаву до Перемоги!

Команда Мегатрейд, з групи компаній Октава Капітал, разом з Благодійним фондом Dream.ua продовжують підтримувати наших бійців. Тепер допомогли зі збором на повнопривідний пікап для військової частини, чиї підрозділи воюють на передовій, а також на спальники для хлопців, що сплять сьогодні в окопах.

На черзі збір бійцям військовій частині А4773, що боронять нашу Незалежність «на нулі» та потребують доукомплектації біноклями, дальномірами з наближенням, тепловізорами, приладами нічного бачення, тактичними окопними перископами, квадрокоптерами, цифровими протиударними планшетами, маскувальним індивідуальним спорядженням «Кікімора», ношами медичними, системою супутникового зв’язку «Starlink», автомобілем типу «Пікап» та навігаційним пристроєм позиціювання Garmin.

Долучайтесь та отримайте авторські значки «Червона калина» від дизайнерки Ліліт Саркісян. Акцію проводять компанії Групи Octava – Megatrade / Мегатрейд, Nota Group, Accord Group, АВТОР, Compass Engineering, Octava Defence, MegaPlant- спільно з Волонтерським фондом DreamUa (ГО ІСІР).

https://www.dreamua.win/chervonakalyna

І ми пишаємося подяками від ЗСУ, адже це наш особистий вклад в спільну Перемогу!

З вірою в ЗСУ. Слава Україні!