Skip to content Skip to footer

Компанія Nota Group підвела підсумки 2020 та визначила стратегічні напрямки розвитку поточного року

Серед найбільш вагомих досягнень колективу та керівництва Nota Group за рік, що минув, перемога компанії в рейтинзі «ТОП-20 кращих роботодавців України» та визнання HRD Nota Group Яни Декусар «Кращим HR-спеціалістом» року за версією журналу «Бізнес»; статус фіналіста СЕО компанії Тетяни Андріанової в рейтинзі «Кращий управлінець» від журналу «ТОП 100. Рейтинги крупнейших» та порталу delo.ua; перемога в рейтингзі «ТОП-5 аутсорсингових компаній» за версією видання «Ділова столиця»; публікації та експертні коментарі фахівців компанії у понад 20 провідних ділових ЗМІ України.

Протягом 2020 року компанія також взяла участь у понад 20 профільних та галузевих бізнес-подіях, серед яких IV Міжнародний форум з захисту персональних даних в сфері цифрової економіки, зустрічі Асоціації власників малого та середнього бізнеса, ІІІ Міжнародний волонтерський та ветеранський форум, щорічний форум GDPR Day Kyiv, події Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, GDPR Summit Ukraine 2020. Велика увага приділялася КСУ, а також соціальним та волонтерським проектам.

Протягом 2021 року Nota Group планує підвищити соціальну активність, збільшити присутність у стратегічно важливих секторах ринку та запропонувати серію нових консалтингових продуктів як для традиційного сегменту клієнтів, так і для нових спрямувань.

Офіційний сайт Nota Group в Україні – www.notagroup.com.ua.