Skip to content Skip to footer

MEGAPLANT, найбільший розсадник рослин для зовнішнього озеленення в Україні, запрошує скористатися оновленим онлайн-каталогом рослин

Шановні друзі та партнери!

Завершено формування оновленого онлайн-каталогу рослин для зовнішнього озеленення від компанії MegaPlant.

Відтепер ознайомитися з повним асортиментом розсадника, сформувати замовлення та порівняти різні види рослин під ваші потреби та смаки стало ще зручніше.

За посиланням онлайн-каталогу https://catalog.megaplant.ua/ ви знайдете всю необхідну інформацію про кожну з категорій рослин, доступних до замовлення. Загалом розсадник реалізує понад мільйон дерев та одиниць іншої рослинної продукції, здійснює якісний передпродажний та постпродажний сервіс, реалізуються супутні матеріали, надаються логістичні та консультаційні послуги.

Спеціалізація підприємства – великі типові масиви якісного посадкового матеріалу високої якості. Також доступні до замовлення штучні екземпляри рослин преміального сегменту для ландшафтних рішень приватних садиб, житлових комплексів, прибудинкової території ОСББ, зелених зон міст, ОТГ, підприємств та організацій.

З посадкового матеріалу розсадника вже створено десятки парків та скверів України.

Рослини MegaPlant – гарантія кращого рішення для озеленення території «від одного дерева до парку».

Довідково:

Розсадник рослин для зовнішнього озеленення MegaPlant – найбільший в Україні промисловий розсадник рослин відкритого грунту. Заснований у 2006 році, розсадник знаходиться у Київській області (Фастівський район, с. Триліси) з головним клієнтським офісом у Києві. Підприємство реалізує широкий асортимент декоративно-листяних та хвойних рослин, серед яких найпоширенішими є туї, ялівці, листяні кущі, листяні та хвойні дерева, інші популярні та екзотичні види рослин штучно та великими типовими масивами високої якості. Посадковий матеріал розсадника завезено з кращих розплідників Німеччини, Бельгії, Голандії, Італії та Польщі. Всі рослини адаптовані до кліматичних умов України та мають високу морозостійкість.

Детальніше про підприємство: https://megaplant.ua/