Skip to content Skip to footer

На честь 125-річчя Київського Політехнічного Інституту ім. І. Сікорського передали фортепіано «Україна»

У рамках програми Групи компаній Октава «Відновлення музичних інструментів українського виробництва» ми встановили на території КПІ легендарну пам’ятку культури – піаніно «Україна».

«Заїхав привітати свій виш з невеличким сувеніром – спеціально відновленим Групою Октава піаніно «Україна». Вийшло символічно, адже до Групи входять компанії із музичними назвами. Серійне виробництво цього музичного інструменту в Україні вже не ведеться, та ми вирішили познаходити «Україну» по різних куточках країни та відновити стільки інструментів, скільки зможемо» – сказав Голова Наглядової Ради «Октава Капітал» Олександр Кардаков.

«Я хочу від імені всіх КПІ-шників подякувати Олександру Юрійовичу за ідею відновлення «України». Таким чином, музичні інструменти українського виробництва отримують не лише «друге життя», але й надають можливість знайомити аудиторію слухачів з творами різних композиторів, дарувати насолоду звучання й майстерності виконання», – зазначив у свою чергу ректор Національного Технічного Університету України “Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського”, академік Національної Академії наук України – Михайло Згуровський.