Skip to content Skip to footer

Octava Defence відзначила переможців першого всеукраїнського конкурсу для студентів та учнів «Кіберніндзя»

24 листопада відбувся довгоочікуваний фінал першого всеукраїнського конкурсу для студентів та учнів «Кіберніндзя», який тривав у рамках Національного Місяця кібербезпеки.

За його результатами троє переможців: Теличко Микита (12 років), Мудрий Микита (16 років) та Дудяка Ілля (18 років) стали стажерами Octava Defence. Вже у другій половині грудня вони розпочнуть стажування з оглядової сесії, присвяченої особливостям різних професійних напрямів.

Взагалі до конкурсу долучилися учні з усієї України, було прийнято та перевірено 706 робіт, що відповідали заявленим умовам. Для кожної вікової категорії було передбачено свої вимоги, адже участь брали діти від 8 до 17 років. Юні учасники протягом жовтня надсилали свої роботи на тему кібербезпеки у різних номінаціях: графічний плакат, Scratch-гра, відеоролик, анімація, вебсторінка та інтерактивна інфографіка. Окремо проводились CTF (Capture the Flag)-змагання, під час яких учасники від 10 років спробували свої сили та показали вміння у швидкості та здатності знаходити вразливості інформаційної безпеки та їх експлуатації. Саме переможців CTF було запрошено на стажування до Octava Defence.

Об’єктивність підведених підсумків гарантувало представницьке журі у складі понад 40 експертів серед яких були Олексій Севонькін, BDM, та Максим Лебеденко, комерційний директор Octava Defence.

Організаторами конкурсу виступили Торгово-промислова палата України, Київська мала академія наук, Академія цифрового розвитку, ТОВ Security Expert Group, за підтримки Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України, Держспецзв’язку, Департаменту Кіберполіції та представники бізнесу.

Більше про діяльність Octava Defence https://octava.ua/