Skip to content Skip to footer

Октава Капітал отримала сертифікат UNIC – Всеукраїнської мережі доброчесності й комплаєнсу

В України лише два шляхи післявоєнного розвитку: постсовкова руїна або повноцінна європейська інтеграція. І для того, щоб йти шляхом розвитку та європейських загальнолюдських цінностей, треба провести ряд антикорупційних реформ, які б дозволили бізнесу працювати прозоро. Та не треба чекати змін, якщо не готові самі змінюватися та дотримуватись європейських цінностей.
 
Тому українські компанії, що прагнуть працювати прозоро та протидіяти корупції, об’єдналися в UNIC – Всеукраїнську мережу доброчесності й комплаєнсу. Наразі мережа UNIC налічує з півсотню компаній, загальна чисельність персоналу яких – понад 100 тис. співробітників. Всі ці бізнеси добровільно взяли на себе соціально-етичні зобов’язання працювати суто в межах законодавства, дотримуватись політики нетерпимості до корупції, обирати підрядників, які теж розділяють ідеї протидії хабарництву.
 
З 2020 року, відколи компанії Групи Октава долучилися до мережі UNIC, були запроваджені відповідні внутрішні політики та запроваджена гаряча лінія анонімних звернень, обслуговування якої проводиться сторонньою компанією.
 
У 2023 році ми продовжимо йти шляхом внутрішнього самовдосконалення та протидії корупції. Будемо впроваджувати нові політики, вдосконалювати ті, що працюють, та навчати прозорій етиці співробітників й партнерів. Адже корупцію можна подолати лише гуртом, коли кожен буде бізнес буде готовий битися разом з цим чудовиськом, а не підносити йому жертви.
 
Будувати етичний, соціально-відповідальний бізнес потрібно починати вже сьогодні. Без прийняття цінностей прозорості та законоповаги не збудувати нову, цвітучу Україну.