Skip to content Skip to footer

Октава капітал стала сертифікованим членом Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу Unic

[cmsmasters_row data_shortcode_id=”vgwts5vgu” data_padding_bottom_mobile_v=”0″ data_padding_top_mobile_v=”0″ data_padding_bottom_mobile_h=”0″ data_padding_top_mobile_h=”0″ data_padding_bottom_tablet=”0″ data_padding_top_tablet=”0″ data_padding_bottom_laptop=”0″ data_padding_top_laptop=”0″ data_padding_bottom_large=”0″ data_padding_top_large=”0″ data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”brbeg2s7z4″ data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center”][cmsmasters_text shortcode_id=”ypu1eyic9f” animation_delay=”0″]

Октава капітал стала сертифікованим членом Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу Unic. Це нова ініціатива для українського бізнесу, що прагне працювати прозоро. Наша компанія як учасник мережі погодилася підтримувати добру ділову репутацію та постійно удосконалювати власні стандарти доброчесності відповідно до кращих міжнародних практик.

Всі компанії, що входять до групи активів Октава капітал зобов’язались дотримуватися певних етичних принципів:

-діяти чесно та у відповідності до чинного законодавства;
-забезпечити підтримку комплаєнсу з боку вищого керівництва компанії;
-створити чіткі прописані правила поведінки та політики нетерпимості до корупції;
-просувати корпоративну етику шляхом навчання та комунікацій;
-відстоювати репутацію відповідального бізнесу;
-співпрацювати лише з підрядниками, які поділяють стандарти професійної етики;
-періодично переглядати чинні політики і правила з комплаєнсу та оновлювати їх за необхідності;
-поширювати обізнаність про ділову етику серед партнерів та колег;
-зробити прозорість та підзвітність стрижнем бізнесу.

Також спільно з іншими учасниками мережі ми працюватимемо над оцінкою антикорупційних ризиків для втілення в своїй компанії комплаєнс-програм і будемо залучати представників бізнесу до обговорення принципів доброчесності.

Відтепер Октава капітал регулярно підтверджуватиме рівень своєї добропорядності. Вже через рік ми будемо звітувати про досягнутий результат. За умовами договору, якщо компанія протягом двох років не виконає взятих на себе зобов’язань або викликатиме репутаційні підозри, вона позбудеться членства в мережі. Це складний, але вкрай важливий крок для нашого кращого майбутнього.

Приєднуйтесь до Всеукраїнської мережі Unic і ВИ!
Давайте спільними зусиллями зробимо український бізнес відповідальним та прозорим!

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]