Skip to content Skip to footer

Октава Капітал та Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА уклали Меморандум про Партнерство

Розширюємо партнерські горизонти. Сьогодні СЕО Групи компаній «Октава Капітал» Тетяна Андріанова та Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА уклали Меморандум про Партнерство.

«Нові виклики сьогодення, які поставила перед нами війна, вимагають нових спільних скоординованих рішень і рішучих дій. Саме тому ми реалізуємо проєкт повоєнного озеленення міст і територій, які постраждали внаслідок російської агресії – POST WAR GREENING.

Приємно, що нашу ініціативу підтримали у КМДА та Департаменті захисту довкілля», – зазначила Тетяна Андріанова.

У свою чергу Начальник Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний наголосив на тому, що POST WAR GREENING – гарний приклад взаємодопомоги, який надихає.

росія завдала нищівного удару для української природи, тому про її відновлення варто думати вже зараз. У рамках ESG стратегії Групи та задля дотримання принципів Глобального договору ООН ми зібрали зелені насадження з найбільшого в Україні розплідника декоративних рослин для зовнішнього озеленення MegaPlant, щоб допомогти українцям, чиї зелені території постраждали.

Якщо Ваша зелена зона постраждала від російських ракет чи шахедів, необхідно:

  • Залишити заявку на сайті https://postwargreening.octavacapital.ua
  • Разом із нашим спеціалістом обрати рослини
  • Отримати знижку 70%
  • Забрати свої рослини та відновлювати територію.

Відновимо природу України разом!