Skip to content Skip to footer

Октава Капітал успішно запустила проєкт Post War Greening, який має на меті зафіксувати та відновити знищені війною зелені зони

На ділянці, яка використовувалося для розміщення фортифікаційних споруд, сьогодні розбита затишна зелена зона.

«Тепер її прикрашають понад 600 рослин від найбільшого в Україні розплідника декоративних рослин для зовнішнього озеленення MegaPlant, зокрема спірея японська, барбарис Тунберга, ялівець скельний та багато інших. Переконаний, таких відновлених ділянок у місті з’являтиметься все більше», – зазначив Директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

Post War Greening – проєкт, який має на меті зафіксувати випадки знищення зелених зон та надати громадам рослини для відновлення на спеціальних умовах.

«Нові виклики сьогодення, які поставила перед нами війна, вимагають нових спільних скоординованих рішень і рішучих дій. Саме тому спільно із найбільшим в Україні розплідником зелених насаджень «MegaPlant» ми реалізуємо проєкт повоєнного озеленення міст і територій, які постраждали внаслідок російської агресії – Post War Greening. Приємно, що нашу ініціативу підтримали у КМДА та Департаменті захисту довкілля», – зазначила СЕО групи компаній «Октава Капітал» Тетяна Андріанова.

Попереду – відновлення територій в інших районах міста. Якщо ваша зелена зона постраждала від ракет чи шахедів, залишайте заявку на участь у нашому проєкті, та отримайте зелені насадження https://postwargreening.octavacapital.ua/