Skip to content Skip to footer

“Октава Капітал” в рейтеингу найбільших інноваційних компаній України

[cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text]

Компанія “Октава Капітал” вкотре підтвердила передові позиції на українському ринку управлінських організацій. Цьогоріч “Октава Капітал” в топі рейтингу найбільших інноваційних компаній України, за експертними висновками видання “Дело”.

Лідерські позиції компанії забезпечило впровадження інноваційних рішень у сфері управління активами. А також статус основного інвестора в галузі інформаційної та кібербезпеки України.

Методологія укладання рейтингу на першому етапі передбачала аналіз більше 160 компаній з різних сфер.  Далі – формувався лонг-лист компаній з річним обігом понад 100 млн. грн.

У список потрапили компанії, які розробили новий або вдосконалили існуючий продукт, технологію або послугу, а також ті, які використовують інноваційні підходи в управлінні бізнес-процесами. Серед останніх враховувалися новації у виробництві, логістиці, управлінні, фінансах та продажах.

Фінальний список рейтингу формувався з трьох оцінок:

20% – голосування читачів на сайті delo.ua;

40% – оцінка експертів;

40% – оцінка редакційної колегії.

Експертному журі було запропоновано заповнити анкету, в якій був представлений список з понад 140 компаній з різних галузей.

Експерти оцінювали компанії за 5-бальною шкалою за трьома параметрами:

1. Інноваційність продукту компанії: розробка та впровадження нових або вдосконалених продуктів, послуг, технології виробництва.

2. Інноваційні підходи в управлінні бізнес-процесами: в організації виробництва, логістиці, управлінні персоналом, фінансами, продажами.

3. Масштаб інновацій компанії: наскільки широко інновація набула поширення.

Експерти вказували найбільш значуще, на їхню думку, нововведення в компанії, а також пропонували включити в список інші компанії, які відповідають критеріям відбору.

Читачі Delo.ua під час голосування, яке тривало протягом трьох тижнів, могли пропонувати до участі компанії на розгляд редакції в разі відповідності критеріям відбору, а також вказували, чому компанію можна вважати інноваційною (які інноваційні продукти, послуги або підходи в управлінні були впроваджені).

Редакційна колегія оцінювала компанії за тими ж критеріями, що і експертна група.

У підсумку до шорт-листа потрапили 50 компаній. Також було відібрано по п’ять лідерів у кожній галузі.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]