Skip to content Skip to footer

Олександр Кардаков: «Гігантський стрибок» в бізнесі неможливий без допитливості

В червні 2021 року голова наглядової ради «Октава Капітал» Олександр Кардаков, виступаючи на головній сцені iForum, поділився стратегіями роботи в ситуації невизначенності.

На думку Олександра, власнику бізнеса або топ-менеджеру варто починати з себе: з розуміння власних «рушійних сил». Це дозволить пересобрати себе та команду в нових умовах для здійснення «квантового стрибка» в розвитку бізнеса.

MC.today наводить тези виступу Олександра Кардакова у відкритому доступі для всіх читачів порталу.

«В житті кожної людини, топ-менеджера, настає момент, коли він не знає, куди йти далі. Часто це емоційне вигорання, але не тільки. Я розповім про особистий досвід та теорію, яку я пропрацював особисто.

Сьогодні ми живимо в кризі. А криза – це саме той час, коли заробляються великі кошти, коли є можливість щось створити. Але доки власник не зрозуміє це, доки не змінить стратегію, не покаже, куди йти, щось прогнозувати неможливо. Саме тому кожен лідер має спочатку «вдягнути кисневу маску на себе», а потім на інших.

Починаємо з класики. Є п’ять рівнів піраміди Маслоу. Найвищий – це коли реалізовані всі базові потреби, і навіть потреба «попантуватися». І ось, ви вже на верхівці, роздивилися довкола – а що далі.

Що ж може рухати далі, коли ви вже на комфортній маківці?

Перше, що може вами рухати, – це страх. Чи не підточиться у цієї верхівки основа, чи вона не просяде, не впаде разом з вами…

Також можуть рухати амбіції.

Але основною рушійною силою є допитливість. І тільки вона допоможе зробити той самий «гігантський стрибок».

Повну версію матеріалу читайте на сторінках MC.today