Skip to content Skip to footer

Олександр Кардаков – керівник нового напряму «Кібербезпека» iForum 2022

iForum – найчисленніша офлайн-конференція в Україні, присвячена інтернету.

З 2022 року в рамках конференції, окрім традиційних сцен: Main Stage, Реклама і просування, Інтернет-технології, Майбутнє, Стартапи та Digital Fun, будуть проведені нові секції за актуальними напрямками – Блокчейн, E-commerce, Стартапи та Кібербезпека.

Керівники нових напрямків були обрані оргкомітетом на основі широкого конкурсу серед професіоналів відповідних секторів.

«Існує розрив у розумінні реалізації функції кібербезпеки між професійною авдиторією і широкою спільнотою, в тому числі бізнес-середовищем. Ми припускаємо, що ліквідація розриву, вирівнювання в розумінні значення функції, її ключових понять і інструментів сприятиме формуванню адекватної оцінки значення та ролі кібербезпеки, що в цілому вплине на збільшення кіберстійкості бізнесу та держави. У нашому напрямі акцент передбачаємо робити на практичному досвіді та кращих практиках. Більше про це розповімо, коли почнеться активна фаза підготовки до iForum», – анонсує головний вектор майбутньої події Голова наглядової ради «Октава Капітал», керівник нового напряму «Кібербезпека» iForum 2022 Олександр Кардаков

Слідкуйте за оновленнями програми форуму https://2021.iforum.ua/news/new-people/.

До зустрічі на події!