Skip to content Skip to footer

Олександр Кардаков почав будівництво бізнес-центру на Подолі

Перший IT-мільйонер незалежної України, підприємець та інноватор Олександр Кардаков повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook про початок будівництва бізнес-центру в Києві на Подолі. 7-поверховий офісний центр знаходитиметься на вулиці Констянтинівській та планується для використання бізнесами Групи команій OCTAVA Олександра Кардакова. 

«Давно хотів переїхати до нового офісу. Зручного, сучасного. Вийшли на майданчик! Буде під’їзд вантажного транспорту, великий паркінг та внутрішній дворик. Сучасне бомбосховище – обов’язково. Як вже без нього? Цього року плануємо вигнати коробку. Вселитись – у наступному. Думаю, це краща демонстрація моєї віри в нашу неминучу перемогу», – повідомив Олександр Кардаков, поділившись світлинами з будівельного майданчика. 

За словами Тетяни Андріанової, CEO інвестиційно-технологічної компанії OCTAVA CAPITAL, що управляє бізнесами Олександра Кардакова, до офісного центру увійдуть складські та адміністративні приміщення, а також відкриті тераси.

«Нова будівля зможе розміщувати більше 500 офісних працівників компаній Групи Оctava, а саме команди Octava Defence, Nota Group, Megatrade, Compass FM, Avtor, Accord Group, Compass Engineering, WM Group та інших», – каже Андріанова. 

Площа ділянки під новобудову складає 0.3642 га, площа приміщень – 14 827,00 м².

Девелопер проєкту – KDD Ukraine, що з 1994 року займається девелоперською діяльністю та наразі керує маштабними проєктами в секторах офісної і житлової нерухомості. 

Octava Capital – лідер інвестиційного ринку України з 30-річною історією та диверсифікованим портфелем інноваційних компаній. Загальний оберт компаній групи у 2021 році становив 3 млрд грн. У різні часи під управлінням Octava Capital знаходилося більше 50 успішних технологічних компаній: Датагруп, Інком, Мегатрейд, Octava Defence, Автор та ін. Сьогодні інвестиційний портфель Октава Капітал відкритий та продовжує доповнюватись новими активами. Окрім фінансових ресурсів для активного розвитку в проекти вкладаються також компетенції професійного менеджменту та досвід компаній групи – інвестиції за концепцією «Smart money».