Skip to content Skip to footer

Олександр Кардаков взяв участь в роботі експертного круглого столу щодо підготовки проекту «Стратегії економічної безпеки до 2025 року»

9 лютого 2021 в приміщенні УНІА «Укрінформ» відбулося чергове засідання експертної групи щодо підготовки «Стратегії економічної безпеки до 2025 року» за участі Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитра Наталухи та Заступниці міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлани Панаіотіді.

Стратегія базується на пріоритетах національних економічних інтересів та визначає мету, напрями, завдання та механізми державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки. У документі проведено детальну оцінку стану економічної безпеки та ідентифіковано загрози за основними складовими економічної безпеки – фінансовою, виробничою, інвестиційно-інноваційною, зовнішньоекономічною, макроекономічною.

Реалізація Стратегії дозволить запровадити прозору систему постійного моніторингу економічної стійкості та щорічну системну оцінку стану економічної безпеки, а також сприятиме  підвищенню ефективності реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки й політичну відповідальність за її результати.

Наразі проект Стратегії перебуває на правовій експертизі в Мін’юсті та антикорупційній експертизі в НАЗК, одночасно триває електронне публічне обговорення.

У своєму коментарі до події голова наглядової ради ГК «Октава Капітал» Олександр Кардаков звернув увагу на надзвичайно велике значення затвердження даної стратегії для забезпечення економічного суверенітету України.

Більше інформації – на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України www.me.gov.ua.