Skip to content Skip to footer

Опубліковано Explanatory Guide до ЗУ «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні»

13 лютого 2021 року набрав чинності Закон України № 1116 від 17.02.2022 р. «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні» (Закон про інвестиційних нянь), метою якого є залучення значних інвестицій в економіку України. Відповідно до Закону та відповідних змін до Податкового та Митного кодексів України (набрання чинності з 28 березня 2021 року), пакет спеціальних інвестиційних стимулів буде доступний для інвестиційних проектів, що відповідають певним вимогам.

17 лютого 2021 року Уряд України визначив UkraineInvest уповноваженою установою для підтримки інвестиційних проектів, які мають намір отримати державну підтримку. UkraineInvest допомагатиме інвесторам у процесі подання заявки для отримання державної підтримки,  встановленні комунікації з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Explanatory Guide до Закону має на меті структуровано та легко пояснити вимоги та процедури Закону, містить інформацію про наявні форми державної підтримки, вимоги до заявників та інвестиційних проектів із значними інвестиціями, деталі процесу подання заявки для отримання державної підтримки.

Guide постійно оновлюватиметься разом з прийняттям Кабінетом Міністрів відповідних підзаконних актів (приблизно до кінця серпня 2021 року) і міститиме всю необхідну інформацію щодо державної підтримки інвестиційних проектів із значними інвестиціями, повідомляє офіційний портал UkraineInvest https://bit.ly/3nVn6s8