Skip to content Skip to footer

Оцінка ефективності системи кібербезпеки у визначенні спеціалістів Octava Defence

«Не секрет, що нова реальність призвела до радикального зростання ризиків кібератак. Свій внесок зробили і карантинні заходи, і масовий перехід на віддалену роботу, і стрімкий розвиток кіберзлочинної економіки. Але є дві складові, які, як правило, залишаються на периферії уваги бізнесу.

Перша – це орієнтація на технічні засоби: компанії інвестують в технології, які, на жаль, не гарантують повного захисту.

Друга – дефіцит кваліфікованих кібераналітиків. В цьому плані під удар потрапляє майже увесь бізнес, а рішення про те, чи варто інвестувати в КБ, важливо приймати, порівнявши вартість реалізації КБ та вартість ризиків, наприклад, втрати даних або працездатності ваших систем. Це суто математичний розрахунок, який потребує прискіпливої уваги».

Чому лише технології не гарантують захист вашого бізнесу від кіберзагроз, як зрозуміти, чи виконує система кіберзахисту покладену на неї функцію та особливості побудови SOC в вашій компанії – читайте у свіжому експертному матеріалі BDM Octava Defence Олексія Севонькіна на сторінках delo.ua.