Skip to content Skip to footer

П’ять найбільших міст України зможуть працевлаштувати до 5000 іноземних IT-спеціалістів протягом 2021 року

Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації. Зазначається, що квота на імміграцію — це гранична кількість іноземців та осіб без громадянства, яким передбачено надати дозвіл на імміграцію протягом календарного року.

“Інструмент простіший, ніж дозвіл на роботу. Адже дозвіл треба регулярно поновлювати й людина залишається прив’язаною до конкретного місця роботи. Дозвіл на імміграцію в межах квоти дають спеціалісту можливість один раз пройти процедуру його отримання, отримати на його основі посвідку на постійне проживання і раз на 10 років змінювати сам бланк на новий. При цьому людина абсолютно вільна обирати, де працювати й де проживати”, — йдеться у повідомленні.

Імміграційні квоти, за інформацією Міністерства цифрової трансформації, дозволять частково закрити потребу ринку у висококваліфікованих фахівцях, а іноземні спеціалісти отримають:

  • посвідку на постійне проживання, що спростить їм життя в Україні. У довготривалому майбутньому не потрібно буде отримувати щорічні дозволи на застосування праці іноземців;
  • працевлаштування на тих самих умовах, що й для громадян України;
  • відсутність прив’язки до конкретних термінів перебування в Україні, до конкретного місця роботи та посади;
  • можливість іммігрувати в Україну разом зі своєю родиною;
  • можливість відкрити ФОП.

Більше про ці та інші нововведення для IT-ринку України читайте на порталі Investory News – https://bit.ly/3dTBmPk