Skip to content Skip to footer

Представники влади та бізнесу зустрілись на Форумі «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади»

[cmsmasters_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″ data_padding_top_large=”0″ data_padding_bottom_large=”0″ data_padding_top_laptop=”0″ data_padding_bottom_laptop=”0″ data_padding_top_tablet=”0″ data_padding_bottom_tablet=”0″ data_padding_top_mobile_h=”0″ data_padding_bottom_mobile_h=”0″ data_padding_top_mobile_v=”0″ data_padding_bottom_mobile_v=”0″ data_shortcode_id=”vgwts5vgu”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_border_style=”default” data_animation_delay=”0″ data_shortcode_id=”brbeg2s7z4″][cmsmasters_text shortcode_id=”ypu1eyic9f” animation_delay=”0″]

Представники влади та бізнесу зустрілись на Форумі «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади», співорганізатором якого виступила компанія Октава капітал.

Бізнес визначив ТОП-10 пріоритетів, які зараз вкрай важливо реалізувати для покращення умов ведення бізнесу.

  • Ухвалення оновлених Податкового і Митного кодексів
  • Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал для всіх компаній. Отримання бізнесом більше свободи для розвитку, зменшення адміністративного тиску на бізнес.
  • Зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин
  • Заощадження існуючої спрощеної системи оподаткування. Сприяння легальному мікро- та малому підприємництву, скасування обов’язкової оплати ЄСВ для ФОП в періоди, коли вони не працюють.
  • Інституційна реформа контролюючих органів.
  • Створення єдиного органу розслідування економічних злочинів, ліквідація податкової міліції та інших підрозділів правоохоронних органів
  • Впровадження безпаперових технологій. Заборона держорганам вимагати інформацію, наявну в державних базах даних.
  • Впровадження сучасного трудового права, заснованого на свободі трудового договору, спрощення адміністрування податків та звітності, спрощення документального оформлення рабітника.
  • Демонополізація ринків тепло- і енергопостачання, забезпечення рівності доступу учасників суміжних ринків до товарів і послуг природних монополій.
  • Детінізація економіки, ринку оренди землі та сільгосп продукції. Комплексна боротьба з тіньовим ринком. аграрної продукції і оренди. Контроль ланцюжка постачання ризикових категорій товарів, стимулювання покупця отримувати фіскальний чек.

На озвучені болю бізнесу представники влади відповідають досить розмито «дискусії ведуться, законопроекти розробляються, Бюро з економічної безпеки створюється» і, звичайно ж, багато обнадійливих обіцянок, що в наступному році заживемо по-новому.

Залишається сподіватися, що в цей раз нас почують і настане таке довгоочікуване і обіцяне «покращення».

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]