Skip to content Skip to footer

Про головні принципи балансу у великому бізнесі в сучасному світі розповість на головній IT-сцені країни iForum-2021 голова наглядової ради «Октава Капітал» Олександр Кардаков

Вже 18 червня на арені НСК «Олімпійський» пройде довгоочікуваний iForum-2021. Як кажуть організатори, такий вибір локації дозволить провести конференцію на свіжому повітрі і забезпечить більше простору для дистанціювання та дотримання санітарних норм. Також до п’яти тисяч буде обмежено кількість учасників та гостей форуму.

iForum-2021 пройде за такими напрямами: Майбутнє, Реклама, Інтернет-технології, Стартапи, Digital FUN та Main Stage, на якій прозвучать найбільш «гарячі» теми та зіркові спікери.

У рамках конференції також буде організовано виставкову зону «Місто Майбутнього», де розробники-винахідники зможуть показати свої пристрої та винаходи й поділитися цікавими ідеями. А також традиційно на конференції пройде виставка стендів компаній Expo-iForum.

На вас чекають кейси виживання бізнесу та лайфхаки нової реальності, приклади відмирання старих форматів цілих індустрій та формування нових стандартів розвитку людства, осмислення філософії підприємництва та прикладні рішення. Ми очікуємо корисні доповіді та цікавих спікерів, з якими можна поспілкуватися вживу.

Команда «Октава Капітал» запрошує друзів та партнерів долучитися до події.

Реєстрація на відвідування всіх зон форуму вже відкрита.

Більше інформації та замовлення квитків – на сторінці організатора https://2021.iforum.ua/

Чекаємо вас на iForum – найбільшій ІТ-конференції України та Східної Європи!