Skip to content Skip to footer

Про перспективи інвестування в Україні в компанії п’ятого та шостого технологічного укладу читайте в свіжому номері експертної колонки менеджера інвестиційних проектів «Октава Капітал» Сергія Гарбара

Минулий рік та перша половина 2021 року стали унікальним періодом в розвитку людства.

Кількісні зміни у сфері технологій, впровадження найсучасніших рішень на основі “смарт-систем”, пов’язаних з повсюдним впровадженням так званих розумних, кіберфізичних технологій, призвели до суттєвих якісних змін.

Міжнародні експерти впевнені в тому, що тренд на заміну людини машинами та алгоритмами всюди, де це є можливим, дозволяє говорити про історичні для людства п’ятий та наступний шостий технологічний уклад (ШТУ).

Для бізнесу це означає пріоритет інвестицій у компанії, пов’язані з новим технологічним укладом, а саме – тих, що роблять ставки на прискорений розвиток біотехнологій, космічних програм та інших хайтек-напрямків.

Про те, які саме технології відносяться до четвертого, п’ятого, шостого та сьомого технологічних укладів, та місце українського бізнесу в світових технологічних трендах – читайте у вересневому випуску експертної колонки менеджера інвестиційних проектів «Октава Капітал» Сергія Гарбара спеціально для видання «Економічна правда».