Skip to content Skip to footer

Рік війни. Наші кроки до Перемоги!

Лютий був рік, рік був лютий

Війна змінила наші плани, війна змінила нас. За цей рік нами, командою Групи Октава Капітал, немало зроблено для прискорення Перемоги. І, звісно, ми продовжуємо працювати на Перемогу

Ми здійснюємо фінансову та матеріальну підтримку мобілізованих співробітників, зі збереженням їх у штаті. Також ми надаємо правову підтримку всім військовим та їх сім’ям у рамках проєкту «Адвокати для ЗСУ». А наша компанія з комплексного аутсорсингу Nota Group відкрила «гарячу лінію» безкоштовного консультування бізнесу під час війни, адже податки – це те, за що живе та перемагає наша армія.

Для тих, хто втратив житло від обстрілів рашистів, ми запустили програму «Поверни своє», де помагаємо постраждалим отримати компенсації за втрачене. А бізнеси нашої Групи займаються розробкою та впровадженням технологічних рішень, зокрема, й на потребу ЗСУ.

Окремим, надважливим питанням постала безпека персоналу. І ми вирішили зробити наш бізнес-центр найбільш безпечним місцем для колег, що залишись в Києві. На підвальному поверсі ми створили укриття з робочою зоною для персоналу, окремим джерелом живлення та зв’язку. Так і весь офіс забезпечено безперебійними джерелами живлення і зв’язком. Окрім того, ми організували душову, можливість розміщення спальних місць та доставку гарячих обідів у офіс, що стало особливо актуальним у період постійних блекаутів.

Також ми не забували про моральну підтримку та навчання співробітників. Щоб зняти емоційну напругу, були організовані консультації корпоративного психолога. Ми проводили освітні вебінари з підготовки під час застосування хімічної чи біологічної зброї, а також повного блекауту. Так задля збереження здоров’я під час блекаутів й вимкнення вуличного освітлення співробітники Групи отримали світлодіодні браслети.

Попри всі перешкоди, ми зберегли всіх співробітників, всіх клієнтів та не зупинили жоден бізнес-процес. Всі компанії Групи повністю виконали у 2022 році свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами.

Тому в нас є наснага та ресурс допомагати один одному за силами та можливостями. Завдяки проєкту «Червона калина» ми продовжуємо збирати разом з фондом Dream.ua гроші на підтримку ЗСУ. В партнерстві з фондом Голоси дітей ми підтримуємо малечу з окупованих територій. А також надаємо бухгалтерське та юридичне обслуговування благодійним фондам на умовах Pro bono.

Цей рік викарбував нас, зробив нас сильнішими. Ми зміцнились, згадали, що всі ми браття козацького роду. Але дуже дорогою ціною далася нам ця пам’ять. І тепер у нас немає іншого шляху, окрім як до Перемоги.

З вірою в ЗСУ! Слава Україні!