Skip to content Skip to footer

СЕО Октава Капітал Татьяна Андрианова, підписала принципи довгострокового сталого економічного відновлення України, ініційовані Ukraine Recovery Conference

СЕО Октава Капітал Татьяна Андрианова в рамках щорічної конференції з питань відновлення України #URC2023, яка відбудеться у Лондоні, підписала принципи довгострокового сталого економічного відновлення України, ініційовані Ukraine Recovery Conference. Група компаній Октава ще до початку війни обрала для себе напрямок побудови принципів сталого розвитку та впровадження ЕSG стратегії.

Принципи Ukraine Business Compact 2023 це:

Інвестувати та працювати стало, прискорюючи зелений перехід та інклюзивне зростання відповідно до міжнародної корпоративної практики.

Діяти відповідально та посилювати відповідальну ділову практику відповідно до міжнародних стандартів, включаючи дотримання чинного законодавства, підтримку та дотримання прав людини, справедливі та інклюзивні практики, а також запобігання корупції.

Впроваджувати найкращі практики корпоративного управління та працювати над визначенням сфер, де підписанти Угоди та український бізнес можуть обмінюватися можливостями та просувати найкращі практики управління на взаємовигідній основі.

Дотримуватися всіх законодавчих та нормативних актів щодо санкцій.

Прозорість та соціальна активність – напрям, яким має рухатися кожний бізнес, аби довгоочікувана перемога настала якнайшвидше.